Wypadek Wilcze Śladowskie: dachując, ściął tablicę i dwa drzewa

/ 2 komentarzy / 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wypadek Wilcze Śladowskie: dachując, ściął tablicę i dwa drzewa Wypadki sochaczew
+2

Prawdopodobnie niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Wilcze Śladowskie, gmina Brochów. Opel Vectra wpadł w poślizg, a dachując ściął tablicę informacyjną i dwa drzewa. Kierowca wypadł z auta podczas dachowania. Doznał wielu obrażeń.

 

Ten wypadek był jednym z najgroźniejszych, do jakiego doszło na terenie powiatu sochaczewskiego w miniony piątek 17 lutego 2017 r. Panowały bardzo trudne warunki na drodze. W miejscowości Wilcze Śladowskie samochód osobowy marki Opel Vectra wpadł w poślizg, wypadł z jezdni, a dachując ściął tablicę informacyjną oraz dwa niewielkie drzewa. Kierowca wypadł z auta podczas dachowania. Doznał wielu obrażeń ciała i trafił do szpitala.

Na miejscy pracowali strażacy z JRG PSP Sochaczew, oraz z OSP w Śladowie i Brochowie. Zajęli się oni udzieleniem pomocy przedmedycznej poszkodowanemu kierowcy, odłączeniem akumulatora, zakręceniem instalacji gazowej, zabezpieczeniem miejsca zdarzenia oraz postawieniem auta na kołach.

 

Zdjęcia OSP KSRG Brochów oraz mł. asp. G. Kuras

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

zbigniew15zbigniew15
0
W piątek warunki na drogach były fatalne. Pojazdy jechały tak jak chciały po gołoledzi. Kierowcy nie mieli na to wpływu. Jadąc z minimalną prędkością zsuwałem się do rowu. (2017-02-20 12:08)
robroyrobroy
0
piszę po raz 1287-rowy (niby odwadniające) o wymiarach 2 metry szerokości na 2 metry głębokości znakomicie ,polepszają nasze bezpieczeństwo! bez nich wjechalibyśmy w pole i utknęli w błocie (2017-02-21 19:36)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy