Wypadek zabrał życie matki – ojciec został sam z dwójką dzieci

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wypadek zabrał życie matki – ojciec został sam z dwójką dzieci Interwencje i pomoc sochaczew

Wypadek pod Kutnem miał tragiczne zakończenie. Autem podróżowali Kasia i Adam Domeradzcy wraz z synkiem. Młoda rodzina z Polesia koło Łyszkowic. Kasia już nie wróciła do domu. Tam czekała na nią jeszcze mała córeczka. Ojciec dzieci został sam z dwójką dzieci. 


2 lutego br. Kasia wraz Adamem jechali do aquaparku, żeby ich czteroletni synek Tomek mógł pobawić się w ulubionym miejscu. Dwuletnia córeczka Basia została w domu pod opieką dziadków. Podróż zakończyła się tragicznie. Przed samochodem rodziny pojawiło się inne auto, które doprowadziło do zderzenia. W tej chwili skończyło się wspóle życie. 


Kasia zginęła w tym wypadku. Miała 29 lat. Mały Tomek wraz z ojcem Adamem trafili do szpitala w Łodzi. Chłopiec miał bardzo rozległe obrażenia, długo przebywał na oddziale OIOM. Do tej pory na jego główne pozostał ślad po 16 szwach jakie lekarze musieli założyć na jego główce. Tomuś miał również operację nogi. 30-letni ojciec z uszkodzonym kręgosłupem oraz nogą również przeszedł długie leczenie. 


Najgorsze jednak czekało na malucha w domu. Brak matki. Wraz z siostrą nadal  czekają. Maluchom ciężko jest zrozumieć, co spotkało ich rodzinę. Już nigdy nic nie będzie takie samo. Kasia była zapaloną biegaczką, często startowała w różnych zawodach. Oboje pracowali i chcieli zapewnić rodzinie jak najlepszy byt. Jedna chwila w której tak bardzo zmieniło się ich życie. 


Adam jest sam z dwójką maluchów. Czteroletnim Tomkiem i dwuletnią Basią. Rodzina bardzo potrzebuje wsparcia. Szczególnie finansowego. Adam wraz z małym Tomkiem nadal wymagają opieki zdrowotnej, to oczywiście koszty. Wspomóżmy rodzinę. To mały gest, ale może zmienić życie tej rodziny na lepsze. 


Link do zbiórki https://zrzutka.pl/jr8ua8 . 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy