Wypadki na drogach w powiecie sochaczewskim – policja apeluje o ostrożność

Zdjęcia i foto: Wypadki na drogach w powiecie sochaczewskim – policja apeluje o ostrożność  Komunikaty sochaczew

Święta to czas zwiększonej czujności funkcjonariuszy policji. Wielu z nas wyjeżdża z miasta, część podróżuje do rodziny, znajomych i przyjaciół, aby spędzić czas Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku wspólnie. Policjanci czuwają nad naszym bezpieczeństwem. 


Święta to czas który na drach powiatu sochaczewskiego przyniósł dwa groźne wypadki. Jeden w miejscowości Rybno o którym informowaliśmy tu oraz w Giżczkach  https://e-sochaczew.pl/n/powazny-wypadek/63717 Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny tych zdarzeń, jednocześnie szczególnie apelując o rozwagę i ostrożność podczas jazdy. 


W miejscowości Giżyczki w wypadku, który zdarzył się 24 grudnia, funkcjonariusze informują, iż kierujący wyprzedzał kolumnę pojazdów uderzając czołowo w nadjeżdżający pojazd. W Rybnie natomiast 18-letni kierowca nie dostosował prędkości warunków atmosferycznych i doprowadził do zderzenia czołowego.  


Jak podaje KPP Sochaczew - Policjanci pracują nad ustaleniem dokładnych przyczyn i okoliczności tych wypadów. Apelujemy o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze.


Każdy powinien zachować ostrożność na drodze, szczególnie w warunkach mgieł, przymrozków czy też śliskiej nawierzchni. Te zasady, które znamy wszyscy powinniśmy wprowadzać z teorii w działanie. 


Źródło KPP Sochaczew. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy