WYPRWAWA DO CERAMILANDII

/ 33 zdjęć
Zdjęcia i foto: WYPRWAWA DO CERAMILANDII Edukacja sochaczew
+28

     Dnia 17.05.2017 w piękny, słoneczny dzień- uczniowie klasy I i II pod opieką pań: Magadaleny Ciukszy, Pauliny Kocimskiej oraz Marzeny Zielińskiej wyruszyły na wycieczkę do Ceramilandii koło Łodzi. To kraina nauki, zabawy i rozrywki dla dzieci w każdym wieku. To tutaj dąży się do tego, aby najmłodsi zdobyli wiedzę, umiejętności i sprawności. By byli otwarci na kontakty z innymi ludźmi oraz posiadali otwartą postawę wobec otaczającego je świata.

     Na samym początku dzieci zapoznały się z procesem nowoczesnej technologii oraz metodami produkcji wyrobów dekoracyjnych z ceramiki tj.donice, osłonki do wnętrz
i ogrodów, wazony, figury dekoracyjne. Następnie uczniowie udali się na warsztaty, które przebiegały w miłej atmosferze. Razem z opiekunami dekorowali donice oraz wybrane przez siebie figurki, lepili ozdobne ciasteczka, poznawali tajniki sztuki ceramicznej. Utrwalone zostały informacje na temat barw podstawowych i pochodnych. Na twarzach naszych dzieci gościł uśmiech i zadowolenie. Każdy uczestnik warsztatów otrzymał szczególne wyróżnienie-dyplom „Młodego Ceramika”.

     Po zajęciach plastycznych nadszedł czas na aktywny wypoczynek. Uczniowie bawili się
w największym Parku Zabawy i Rozrywki, gdzie można było skakać, hasać, biegać po konstrukcjach oraz jeździć  magiczną kolejką. Zmęczeni posilili się pyszną pizzą.

     Zadowoleni, uśmiechnięci i wypoczęci wróciliśmy do domu! Czekamy na kolejne wyprawy!

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Szkoła Podstawowa w Feliksowie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy