Wyskoczył z okna aby ratować się przed napastnikami

/ 3 komentarzy
Zdjęcia i foto: Wyskoczył z okna aby ratować się przed napastnikami Rozboje, napady, przemoc sochaczew

W grudniu mieszkaniec jednego z sochaczewskich bloków został zaatakowany przez kilku napastników. Aby ratować się przed nimi wyskoczył z okna drugiego piętra bloku. Sprawcy usłyszeli zarzuty i grozi im kilka lat pozbawienia wolności. 


Trzech napastników zaatakowało mężczyznę a dwóch kolejnych ukradło mu saszetkę z pieniędzmi. Na klatce schodowej jednego z sochaczewskich bloków trzech napastników pobiło mężczyznę, dwóch z nich było zamaskowanych. Mężczyzna próbował bronić się przed ich atakami i wyskoczył z okna drugiego piętra, czym doprowadził do złamania obydwu nóg. Mimo odniesionych obrażeń próbował nadal uciekać. Kilka metrów od od klatki sprawcy dogonili go i pobili. 


Nie był to koniec tragicznego wieczoru, gdyż całe zajście widziało dwóch innych mężczyzn, którzy zamiast udzielić pomocy wykorzystali moment i ukradli poszkodowanemu saszetkę z pieniędzmi. 


Funkcjonariusze z referatu operacyjno-rozpoznawczego zatrzymali sprawców czynów, zarówno pobicia jak i kradzieży. 


Sprawcom pobicia grozi teraz do trzech lat więzienia, natomiast na pięć lat mogą trafić do aresztu mężczyźni, którzy dokonali kradzieży saszetki. 


Źródło KPP Sochaczew.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

kciku89kciku89
+2
3 lata za pobicie, a 5 za kradzież... haha... polskie prawo. (2019-01-29 20:45)
robroyrobroy
+1
@kciuk89,jest również na portalu-""wandal zniszczył drzwi,grozi mu do 5 lat"-nie można kraść i niszczyć,można za to bić i katować,łagodniejsze wyroki (2019-01-31 07:09)
pierwsza_krewpierwsza_krew
0
Darmowa porada: jak coś ukradniesz to skatuj jeszcze okradzionego - krócej posiedzisz. (2019-02-05 07:58)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy