Wyślij kartkę Panu Henrykowi z okazji jego 100. urodzin

Zdjęcia i foto: Wyślij kartkę Panu Henrykowi z okazji jego 100. urodzin Interwencje i pomoc sochaczew

Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sochaczewie zachęcają do wzięcia udziału w wyjątkowym przedsięwzięciu, które jest odpowiedzią na wzruszający list córki Powstańca Warszawskiego. 

Pan Henryk Filipski pseudonim ,,Jeremi", to Powstaniec Warszawski w stopniu Majora, Formacja: Korpus Bezpieczeństwa, Obwód I Śródmieście. 30 kwietnia obchodzić będzie swoje 100 urodziny. Przepiękny wiek prawda? W związku z tym jego córka Grażyna Aniołek postanowiła sprawić mu wyjątkowy prezent i napisała wzruszający apel:

- Drodzy znajomi i nie znajomi. 30 04 2020 roku mój Tata Henryk Filipski będzie obchodzić setne urodziny. To jest dla niego i dla nas niesamowicie trudny okres, nie może pogodzić się z samotnością. Jest bardzo przygnębiony. Wiadomo taki czas. Dziecko można wziąć na kolanka i przytulać, ze starszą osobą tak się nie da. Proszę jeśli możecie to napiszcie do mojego Tatusia parę słów, by poczuł się lepiej. Tata ma problemy ze słuchem, ale uwielbia przeglądać listy i kratki, które dostawał. Proszę Pomóżmy mojemu tacie spędzić te urodziny tak, żeby pamiętał je do ostatnich swoich chwil. 

Szkolny wolontariat zachęca starszych i młodszych do samodzielnego wykonania kartek urodzinowych i wraz z serdecznymi życzeniami 200 lat oraz słowami otuchy wysłaniu ich na adres: 

Henryk Filipski 

ul. Komorowska 69 

05-830 Nadarzyn 

Wystarczy tak niewiele, aby te urodziny były dla Pana Henryka wyjątkowe  :) 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy