Wystawa Akademii otwarta

/ 3 komentarzy / 40 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wystawa Akademii otwarta Wystawy, projekty sochaczew
+35

Wczoraj, dzięki uprzejmości Sekcji Malarskiej Związku Polskich Artystów Plastyków członkowie Akademii 'e-Sochaczew.pl' mieli możliwość prezentowania swoich prac w Warszawie w budynku MILLENNIUM PLAZA. Wydarzenie przygotowywane z ramienia Akademii przez Marcina Hugo-Badera zgromiadziło wielu widzów, którzy z uwagą oglądali prace członków naszej grupy, i z uznaniem przyjęli niekonwencjonalne prowadzenie wernisażu przez gospodarza wieczoru. Do oglądania prac zapraszał także Przewodniczący Sekcji Malarstwa Okręgu Warszawskiego Związku Polskich Artystów Plastyków Marek Dzienkiewicz
Wśród gości z Sochaczewa znalazł się burmistrz Jerzy Żelichowski, który gratulował nam konsekwencji w działaniach, za co w tym miejscu dziękujemy.

Rzeczywiście, wystawa jest pierwszym krokiem prezentowania sochaczewskiej sztuki poza miastem, symbolicznym zwieńczeniem roku działaności. Przypomnijmy, Akademia pojawiła się na Portalu 'e-Sochaczew' rok temu.

Cieszymy się, że wystawa spotkała się z uznaniem zwiedzających, a nam samym dostarczyła wielu twórczych przeżyć i nowych doświadczeń.
Zapraszamy do odwiedzenia galerii, która prace członków Akademii będzie pokazywać do końca lutego, od poniedziałku do piątku, w godzinach 11-16.

Na wystawie swoje prace prezentują: Małgorzata Bugalska, Marcin Hugo-Bader, Sławomir Burzyński, Barbara Jachimowicz, Chrystian Dolny, Szymon Szymański, Agnieszka Migdalska, Łukasz Majewski i Michał Krysiak.

Akademia e-Sochaczew.pl

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

DabljuDablju
0
Mój komentarz będzie krótki... Szkoda, że mnie tam nie było :( (2006-02-07 00:00)
HugoHugo
0
Z ostatniej chwili : to brzmi zadowalająco że Wystawę już zobaczyło 55 osób (2006-02-13 00:00)
HugoHugo
0

Na dzień dzisiejszy wystawę zobaczyło już 66 osób.
w Galerii oprócz spotkania z Artystami i ich pracami będzie można wpisać się do księgi pamiatkowej.
Napewno zapisane w niej wrażenia z wystawy opublikujemy.
Serdecznie zapraszamy! (2006-02-15 00:00)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy