Wystawa Nieważkość oraz zespół Hava w SCK

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Wystawa Nieważkość oraz zespół Hava w SCK Koncerty i muzyka sochaczew

Na wystawę fotografii pt. Nieważkość zaprasza Pracownia Eksperymentów Audiowizualnych.  Podczas wystawy będzie również okazja do zapoznania się z twórczością taneczną zespołu Abstrakt. Ciekawym elementem całości przedsięwzięcia będzie muzyka azerbejdżańska.


W sobotę 13 października w Sochaczewskim Centrum kultury przy ulicy 15 Sierpnia 83 odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Nieważkość. Wydarzenie to uświetni artystyczny performance zespołu Abstrakt, który wykona choreografię do muzyki ludowej z Azerbejdżanu. Zespół zagości nie tylko na scenie ale również na fotografiach. Tematyką bowiem wernisażu będzie szeroko pojęta nieważkość. Muzykę zaprezentują myzycy z zespołu Hava z gościnnym występem Natalii Kułach jako wokalistki. Zespół tworzą Monika Kościelna – skrzypce, Leszek Wypych – gitara oraz Gamid Ibadullayev – perkusja. 


Wydarzenie odbędzie się 13 października w SCK przy ulicy 15 Sierpnia 83 o godzinie 18.00. Koncert zespołu Hava uświetniającego wernisaż odbędzie się o 19.00. Wstęp wolny.

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy