Wystawa Twórczości Nauczycieli

Zdjęcia i foto: Wystawa Twórczości Nauczycieli  Wystawy, projekty sochaczew

23 października w Kramincach Miejskich odbyła się Wystawa Twórczości Nauczycieli. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Sekcję Edukacji i Klubu Nauczyciela Sochaczewskiego Centrum Kultury. 


Wystawa rozpoczęła się występem Chóru Nauczycielskiego Vivace. Następnie przybyłych gości przywitał zastępca burmistrza Marek Fergiński podkreślając swoje zadowolenie ze stale rosnącej liczby uczestników wystawy. 


Ogromne podziękowania należały się Pani Teresie Kłujszo, kierownik Sekcji Edukacji i Klubu Nauczyciela za ogrom pracy, jaką włożyła w przygotowanie wernisażu. W związku z tym na jej ręce szczególne podziękowania złożyły naczelnik Wydziału Kultury, Turystyki i Promocji Urzędu Miejskiego Joanna Niewiadomska-Kocik, a także kierownik Sekcji Estrady, Tańca i Sztuk Pięknych Marta Wasilewska. 


Oczywiście nie zabrakło również specjalnych dyplomów dla twórców, za ich nieoceniony udział w wystawie. Uczestnicy wydarzenia mogli zapoznać się z licznymi obrazami, ale również z twórczością podopiecznych Sekcji Edukacji i Klubu Nauczyciela. Podczas wystawy zaśpiewali wokaliści prowadzeni przez instruktora Piotra Milczarka, mali artyści Kreatywnej Pracowni Rękodzieła Jadwigi Orczyk-Miziołek zaprezentowali swoje dzieła, a sochaczewski mistrz szachowy Stanisław Osiecki i jego uzdolniona uczennica Blanka Bluczak – opowiedzieli o swoich sukcesach na ogólnopolskiej i międzynarodowej arenie.


Na zakończenie uczestnik projektu ,,Sochaczew Rozśpiewany" wykonał niesamowitą balladę rockową kultowego zespołu Dżem.
(źródło, zdj. UM Sochaczew)

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy