Wywiad z radną Rady Miejskiej Urszulą Pawlak

/ 6 komentarzy

Wywiad z radną Rady Miejskiej i członek Rady Społecznej ZOZ

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (6)

tedimakstedimaks
0
Jestem jednym z tych wyborców, którzy głosowali na Panią Urszulę przy wyborach lokalnych.
Zawsze bardzo ceniłem jej wiedzę i zaangażowanie w sprawy miasta. Z uwagą wysłuchałem jej wypowiedzi na temat budżetu i sytuacji w mieście. Jak wszystkich mieszkańców martwi mnie gwałtowny wzrost kosztów utrzymania w mieście / jedne z najwyższych na Mazowszu /.
Wszyscy wiedzą jaka jest sytuacja w mieście - brak pracy, niskie zarobki, starzejące się społeczeństwo. A zdrugiej strony rozpasanie urzędników / tych przybywa / dla nich 13-tki, nagrodu uznaniowe i okolicznościowe oraz tworząca się klika wokół władzy. organizowanie "igrzysk ", mających tworzyć poklask dla władzy i zamiast zajmowania się sprawami mieszkańców obrona " kolesi " sądowych w obronie ich wygodnych etacików a sprawy sądowe ciągną się latami. A to rzekomo w obronie powiatu - następne etaty, które trzeba utrzymać. I nie daj Boże reformować te urzędnicze przywileje i etaty. Jakże dużo pracy tworzą sami sobie....
Pani Urszulo! Brak Pani zdecydowania. Skoro żąda Pani wyliczeń i kalkulacji, jako Przewodnicząca Komisji proszę tego egzekwować. To Zarząd Miasta jest podległy Radzie a nie odwrotnie. Pani delikatność nie może być przyczyną lekceważącej postawy władz Miasta wobec Pani i Rady.
Mogę tylko życzyć powodzenia
(2013-02-16 07:41)
sobiesiaksobiesiak
0
Wysłuchałem, ale zgłupiałem :| Bez ładu i składu. Pani radna bezradna. Jeżeli Pani Radna ma jakieś wątpliwości to niech wykorzysta narzędzie jakie posiada, bo zalatuje to okropnym populizmem. 
Coś słyszałam, coś mi powiedziano.... No kurde .... Dziecinada

(2013-02-16 22:26)
maczetaostramaczetaostra
0
Sobiesiak od Ciebie zalatuje jak to ktoś wcześniej określił zapchlonym kundlem. Każdy post , ktory nie zgadza się z poglądami osieckiego , jest przez Ciebie natychmiast krytykowany . Czyżbyś był tam na etacie . Jeżeli chodzi o wywiad to ujęte zostały w nim najważniejsze kwestie dla tego miasta , i czy przewidywania będą trafne to już nie długo się przekonamy . Abstrachując od tego trzeba jednak stwierdzić , że to miasto jest źle zarządzane , nie stworzono ,żadnych miejsc pracy oczywiście nie licząc tych dla kolesi osieckiego , do ktorych jak mniemam i ty należysz. Szczekaj ,szczekaj i tak ludzie nie są idiotami i ocenią Waszą klikę przy zbliżających się wyborach. (2013-02-17 09:11)
IrekisIrekis
0

Tak Tak


Dziękuję serdecznie za wysłuchanie opinii Pani Urszuli Pawlak w sprawie opłat za wodę na terenie miasta.


W sprawie zgłupienia to niestety trzeba udać się do lekarza tego od głowy a nie od oczu.


W sprawie ładu i składu to, jeżeli w tym wywiadzie czegoś nie ma to wystarczyło dopytać i udzielono by Panu stosownej odpowiedzi


Gdy skończyły się pseudo argumenciki to socjotechnicznie nazwał Pan Panią Ule radną bezradną to tylko świadczy o Panu i Pana aspiracjach, aby ludzi ośmieszać i wyrzucać w rynsztok zapomnienia niestety nie uda się to Panu, bo jak wiemy prawda zawsze wygra.


Mówi Pan o narzędziach to chyba Pan nie słuchał wywiadu tam wyraźnie jest powiedziane o próbach, wielokrotnych próbach skłonienia Pana Burmistrza do pokazania dokumentów, które stanowią podstawę wyliczania cen wody i ścieków PAN BURMISTRZ PIOTR OSIECKI NIE UDOSTĘPNIŁ TYCH DOKUMENTÓW nie wiem czy zrobił to z głupoty z wyrachowania czy też troski o to, aby radni nie zawracali sobie głowy tak błahymi dla miasta sprawami jak ustalanie cen wody, nie wiem, o jakich innych narzędziach Pan mówi, bo uczciwy niewdający się w awantury polityczne radny, jakim jest Pani Pawlak nie będzie i tego jestem pewien brała udziału w walce, to nie boisko gdzie ciągle gra się w młynie, uchwały rady regulują sprawy ważne dla ludzi, którzy maja już dość wojny o miasto, rewolucji informatycznej, wojny o kolej, bitwy o sądy, potyczki o szpital czy też całej kampanii pod kryptonimem „Operacja Barbarossa” skierowanej na powiat i okoliczne gminy, Co do populizmu to nie radna Pawlak łazi z tubami po stacji i nie mówi mieszkańcom jak będzie pięknie albo jak już jest pięknie tylko niestety osoba, w której Pan jest zakochany, choć pewnie bez wzajemności?


A co Pani Urszula Pawlak słyszała, że członkowie rady nadzorczej ZWiK musza zwracać kasę, która niesłusznie pobrali Panie Osiecki, Panie Prezesie ZWiK, jeżeli jest to nieprawda to zdementujcie to.


A co jej powiedziano, że nie dostanie dokumentów służących do naliczania cen wody i ścieków, bo najpierw było to zabronione, później dozwolone tylko trzeba było czekać a na końcu okazało się ze Burmistrz PIOTR OSIECKI może te dokumenty dać, ale to taka gruba książka że nie da, aby Pani radna się nie zmęczyła czytając.


 


NO KURDE DZIECINADA


To nie dziecinada to tragikomedia i co najgorsze uczestniczą w tym radni miejscy wspierający Burmistrza nie wspomnę, z jakiego ugrupowania, bo słowa będące nazwą ich partii są zbyt wzniosłe, radni, których przedstawiciel śmiało lansuje tezę, że są równi i równiejsi. I TO MÓWI RADNY MIEJSKI a tak na marginesie ten sam radny wmawiał mi na jednej z komisji, że ludzie, którzy nie mają dzieci powinni płacić bykowe całe szczęście, że na sali był również inny radny lekarz, który wytłumaczył temu wojownikowi o sprawiedliwość, że są też ludzie, którzy strasznie chcieliby mieć dzieci, ale niestety nie mogą, ale co tam oni są pewnie tylko równi i na pewno powinni opłacić bykowe


A to wszystko wina Powiatu


Irek Kisiołek radny

(2013-02-17 10:21)
sobiesiaksobiesiak
0
No i widzicie panowie są narzędzie do wyciągnięcia informacji oczywiście zakładając, że nie naruszają one tajemnicy handlowej spółki i się chce. Stąd uważam, że Radna bez radna. Trzeba być dalekim również od określeń słyszałem/słyszałam, bo tak tworzy się plotka.  

Dla Państwa lepiej jest tak jak teraz, czyli pokrzyczymy, pokrzyczymy i nic dalej. W mojej ocenie Panie Ireneuszu sami nakręcacie  wojnę właśnie udając, że nie walczycie i dodatkowo trudno nie włączać was w walkę powiat - miasto jeżeli wywiad pojawia się na oficjalnym kanale starostwa.  (2013-02-19 18:41)
maczetaostramaczetaostra
0
Sobiesiak czytając Twoje posty wydaje mi się , no może inaczej , jestem przekonany , że ty nie masz mózgu , tylko w tym miejscu zwapnioną skamieniałość . Pani Pawlak wyraźnie mówi prosiłam o dokumenty ale mi osiecki burmistrz (jeszcze burmistrz) ich  nie dał. Czy do tej Twojej pustej główki to trafia czy masz z tym trudności . Sobiesiak w tych swoich wypowiedziach albo udajesz ,że jesteś nie kumaty albo naprawdę mamy do czynienia z człowiekiem chorym . Ale tam gdzie pracujesz to dobrze się czujesz , a wiesz dlaczego bo tam nie można przerosnąć osieckiego a ten poziom jest niziutki. (2013-02-19 20:09)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy