Wzmożone patrole w mieście

/ 1 komentarzy

W ramach policyjnego programu zwalczania przestępczości i zachowań aspołecznych w małych i średnich miastach 7 i 8 maja na terenie miasta trwały wzmożone działania prewencyjne. Do tego programu z terenu garnizonu mazowieckiego zostały wytypowane m. in: Żyrardów, Grójec, Garwolin oraz właśnie Sochaczew. Pierwszego dnia porządku w mieście pilnowało 18 patroli, w tym policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji z Płocka oraz policjanci drogówki z innych miast. Zostały ustawione przenośne urządzenia rejestrujące prędkość: fotoradar i wypożyczony wideoradar. Odbywały się wzmożone kontrole ruchu drogowego, przestrzegania prędkości, stanu technicznego pojazdów, świateł mijania, parkowania. Sprawdzany był porządek w miejscu gromadzenia się młodzieży, egzekwowano przepisy ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, m. in szczególny nacisk kładziono na zakaz spożywania alkoholu w miejscach publicznych.

opr. Maja
mł. asp. Justyna Śmielak
KPP w Sochaczewie

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

PJTPJT
0
Jadę sobie 7 maja przez Kąty do obwodnicy jakieś 50 na godzinkę, bo tam bardzo lubią stać, aż tu jak nie śmignie mi przed nosem jakiś klient, takie ziuuuuuu i gna chyba z setkę.Ledwo zniknął na horyzoncie, a tu jakiś kogucik zaczyna migać.
No tak, to dzielny policjant w nieoznakowanym radiowozie wyjechał z ukrycia i klienta zgarnął. Szacuneczek (2007-05-08 19:59)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy