X POWIATOWE DNI RETORYKI - protokół

/ 9 zdjęć
Zdjęcia i foto: X POWIATOWE DNI RETORYKI - protokół Sztuki sceniczne sochaczew
+4

PROTOKÓŁ z X Powiatowych Dni Retoryki 9 grudnia 2015 r.

Jury w składzie:
- Emilia Moniuszko-Kwiecińska
- Jolanta Śmielak-Sosnowska
- Piotr Wawer - przewodniczący

po wysłuchaniu wykonawców w kategorii szkół podstawowych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

KLASY I-III
Kategoria – POEZJA
Złoty Cyceron – Aleksandra Błaszczyk – SP nr 7 w Sochaczewie
Srebrny Cyceron – Alicja Krasucka, SP nr 4 w Sochaczewie
Brązowy Cyceron – Przemysław Tylkowski, SP nr 3 w Sochaczewie
Wyróżnienia: Wojciech Michałowski - SP nr 4 w Sochaczewie, Aleksander Dolota - SP w Brochowie
Maria Kopka - SP w Kozłowie Biskupim

KLASY IV-VI
Kategoria – PRZEMÓWIENIA
Złoty Cyceron – nie przyznano
Srebrny Cyceron – nie przyznano
Brązowy Cyceron – nie przyznano
Wyróżnienia: Wiktoria Domańska – SP nr 2 w Sochaczewie, Katarzyna Kamionka – SP w Teresinie

Kategoria – POEZJA
Złoty Cyceron – Dawid Błaszczyk, SP n 7 w Sochaczewie
Srebrny Cyceron – Maciej Kisiołek, SP w Młodzieszynie
Brązowy Cyceron – Dominika Waląg, SP w Kozłowie Biskupim
Wyróżnienia: Julia Marcinkowska - SP w Młodzieszynie, Kornelia Staniec - SP nr 3 w Sochaczewie
Michalina Gosik - SP nr 3 w Sochaczewie, Maja Cieślak - SP nr 3 w Sochaczewie

Kategoria – PROZA
Złoty Cyceron - Katarzyna Bury, SP nr 3 w Sochaczewie
Srebrny Cyceron - Amelia Wszoła, SP nr 3 w Sochaczewie
Brązowy Cyceron  - Urszula Żochowska, SP w Teresinie
            
Kategoria – KABARET
Złoty Satyr: nie przyznano
Srebrny Satyr:  nie przyznano
Brązowy Satyr: Maria Stasiak - SP nr 4 w Sochaczewie
______________________________________________________

PROTOKÓŁ z X Powiatowych Dni Retoryki 10 grudnia 2015 r.

Jury w składzie:
- Emilia Moniuszko-Kwiecińska
- Jolanta Śmielak-Sosnowska
- Piotr Wawer - przewodniczący

po wysłuchaniu wykonawców w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria – PRZEMÓWIENIA
Złoty Cyceron – Zuzanna Podrażka, LO im. F. Chopina w Sochaczewie
Srebrny Cyceron – Krystian Papierowski, ZSO w Sochaczewie
Brązowy Cyceron – Marta Strzelczyk - Gimnazjum Powiatowe w Sochaczewie, Paweł Żochowski - Gimnazjum Powiatowe w Sochaczewie

Kategoria – PROZA
Złoty Cyceron – Jan Wróbel, Gimnazjum Teresin
Srebrny Cyceron – Antonina Witkowska,  LO Sióstr Niepokalanek w Szymanowie
Brązowy Cyceron – Natalia Sołdaczuk, Gimnazjum nr 3 w Sochaczewie
Wyróżnienie specjalne: Marta Sendal - Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Szymanowie

Kategoria – POEZJA
Złoty Cyceron –  Natalia Sołdaczuk, Gimnazjum nr 3 w Sochaczewie
Srebrny Cyceron – Zuzanna Paduch, Gimnazjum Powiatowe w Sochaczewie
Brązowy Cyceron – Zuzanna Ziarek, LO im. F. Chopina w Sochaczewie
Wyróżnienia:
Marta Marciniak, Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Szymanowie    
Zuzanna Gołębiowska, Gimnazjum w Szymanowie
Karolina Łasica, Gimnazjum w Szymanowie
Mateusz Witkowski, Gimnazjum nr 3 w Sochaczewie
Mikołaj Martinek,  LO im. F. Chopina w Sochaczewie
        
Kategoria – KABARET
Złoty Satyr - Zespół Teatralny z Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Szymanowie

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy