XII Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci o Puchar Wójta Gminy Sochaczew

Zdjęcia i foto: XII Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci o Puchar Wójta Gminy Sochaczew Judo sochaczew

W Sochaczewie odbyła się kolejna edycja turnieju o Puchar Wójta Gminy Sochaczew. Nasz klub Orkan Judo reprezentowało 36 zawodników w czterech kategoriach wiekowych. 


Udało nam się zdobyć 15 medali : 4 złote, 3 srebrne i 8 brązowych. Najlepiej spisał się Eryk Osiński który wygrał swoją kategorie wiekową U14 i kategoria starszą U16, łącznie toczac 8 walk z których 7 walk wygrał i to wszystkie przed czasem. 


Oto szczegółowe wyniki:

Eryk Osiński złoty medal w wadze do 50kg U14 4-0

Eryk Osiński złoty medal w wadze do 50kg U16 3-1

Oliwia Hupert złoty medal w wadze +56 kg U14 4-0

Patryk Kutyłowski złoty medal w wadze do 55kg U12 4-0

Kacper Gajda srebrny medal w wadze do 50kg U14 3-1

Bartosz Ambroży srebrny medal w wadze do 60kg U16 2-1

Marcel Marczewski srebrny medal w wadze do 50kg U12 3-2

Jan Jaworski brązowy medal w wadze do 60kg U14 3-1

Jan Jaworski brązowy medal w wadze do 60kg U16 3-2

Marcel Wilamowski brązowy medal w wadze do 50kg U12 2-2

Maksymilian Żakowski brązowy medal w wadze do 60kg U16 3-1

Oliwia Kopacz brązowy medal w wadze do 33kg U10 1-2

Zuzanna Wasilewska brązowy medal w wadze do 66kg U12 0-2

Aleksander Dudek brązowy medal w wadze do 66kg U14 2-2

Dominik Tempczyk brązowy medal w wadze do 39kg 2-1 U12

Kamil Lis 5 miejsce w wadze do 50kg U16 0-4

Mateusz Tempczyk 5 miejsce w wadze do 42kg U10 0-2

Antoni Szyszkiewicz 5 miejsce w wadze do 24kg 0-4

Krystian Rutkowski 5 miejsce w wadze do 46kg U12 2-2

Amelia Sitowska 4 miejsce U10 0-3

Maciej Olbiński 7 miejsce w wadze do 27kg U10 2-2

Antoni Bień 5 miejsce w wadze do 39kg U10 1-2

Konrad Romanowski 9 miejsce w wadze do 42kg U14 0-2

Grzegorz Romanowski udział w wadze do 33kg U12 0-2

Tomasz Kubiak 7 miejsce w wadze do 39kg U10 1-2

Amir Takouchet 5 miejsce w wadze do 33kg U12 1-2

Franciszek Tkacz udział w wadze 30kg 0-2

Bartosz Górz 9 miejsce w wadze do 38kg U10 0-2

Jacek Bargieł udział w wadze do 39kg U12 0-1

Adam Chmielewski udział w wadze do 36kg U12 0-2

Wojciech Pawelec udział w wadze do 38kg U10 0-1


NASZ KLUB W KLASYFIKACJI MEDALOWEJ ZAJĄŁ 4 MIEJSCE Na 37 SKLASYFIKOWANYCH KLUBÓW

W KLASYFIKACJI PUNKTOWEJ UPLASOWALIŚMY SIĘ NA 2 MIEJSCU NA 40 SKLASYFIKOWANYCH KLUBÓW 

Gratulacje dla wszystkich zawodników!


 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy