XIII TERESIŃSKIE DNI RETORYKI

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: XIII TERESIŃSKIE DNI RETORYKI Sztuki sceniczne sochaczew

W dniu 25 I 26 listopada 2015 roku jury w składzie:

Joanna Cieśniewska

Aleksandra Starus

o. Damian Karczmar

po wysłuchaniu 135 uczestników w kategoriach wiekowych: klasy I-III, klasy IV-VI oraz szkoły ponadpodstawowe postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:








Kategoria klasy I-III

POEZJA:

Złoty Cyceron – Joanna Zemła – SP TERESIN

Złoty Cyceron – Jagoda Bluszcz – SP PAPROTNIA

Srebrny Cyceron – Anna Sękiewicz – SP PAPROTNIA

Brązowy Cyceron – Bartosz Bryński – SP TERESIN

Wyróżnienia:

- Kalina Staszewska – SP TERESIN

- Zuzanna Kraśniewska – SP TERESIN

- Wiktor Izak – SP TERESIN

- Piort Starus – SP TERESIN

- Julia Rybicka – SP SZYMANÓW


Kategoria klasy IV-VI

POEZJA:

Złoty Cyceron – Wiktoria Kornacka – SP TERESIN

Srebrny Cyceron – Natalia Donat – SP TERESIN

Srebrny Cyceron – Maja Chojnacka – SP TERESIN

Brązowy Cyceron – Zuzanna Śmigielska – SP TERESIN

Wyróżnienia:

- Miłosz Żejmo – SP SZYMANÓW

- Karolina Chrzanowska – SP SZYMANÓW

PROZA:

Złoty Cyceron – Urszula Żochowska – SP TERESIN

PRZEMÓWIENIA:

Złoty Cyceron – Sebastian Błaszczyk – SP PAPROTNIA

Srebrny Cyceron – Katarzyna Kamionka – SP TERESIN

Wyróżnienie:

- Michał Żochowski – SP PAPROTNIA

KABARETY:

ZŁOTY SATYR - KABARETU FREE-BAKSY SP TERESIN

Kategoria szkół ponadpodstawowych:

POEZJA:

Złoty Cyceron – Marta Marciniak – Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Szymanowie

Srebrny Cyceron – Zuzanna Gołębiowska – Gimnazjum w Szymanowie

Brązowy Cyceron – Jakub Bartczak – Gimnazjum w Teresinie

Wyróżnienia:

- Gabriela Lewandowska – Gimnazjum w Teresinie

- Julia Krawczyk – Gimnazjum w Teresinie

- Olga Daczko – Gimnazjum w Teresinie

- Krystian Kryszkiewicz – Gimnazjum w Szymanowie

- Karolina Łasica – Gimnazjum w Szymanowie

PROZA:

Złoty Cyceron – Antonina Witkowska – Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek w Szymanowie

Srebrny Cyceron – Jan Wróbel – Gimnazjum w Teresinie

Brązowy Cyceron – Mateusz Grosiak – Gimnazjum w Teresinie

Wyróżnienia:

- Zuzanna Gołębiowska – Gimnazjum w Szymanowie

- Marta Sendal – Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Szymanowie

PRZEMÓWIENIA:

Złoty Cyceron – nie przyznano

Srebrny Cyceron – Kinga Sobczak – Zespół Szkół w Teresinie

Wyróżnienia:

- Natalia Cywińska – Liceum Ogólnokształcące Sióstr Niepokalanek w Szymanowie

KABARETY:

Złoty Satyr – Gimnazjum w Teresinie za spektakl „Chłodna bajka meteorologiczna spod Koła Podbiegunowego”

Srebrny Satyr – Zespół Teatralny z Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Szymanowie

Brązowy Satyr – Gimnazjum w Teresinie za spektakl „Hamlet targany”

Wyróżnienia specjalne:

Jakub Bartczak – Gimnazjum w Teresinie za rolę narratora w spektaklu „Chłodna bajka meteorologiczna spod Koła Podbiegunowego”

Anna Deliś - Gimnazjum w Teresinie za rolę dziewczynki w spektaklu „Chłodna bajka meteorologiczna spod Koła Podbiegunowego”

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy