XIX Rodzinny Rajd Rowerowy im. Tadeusza Krawczyka

Zdjęcia i foto: XIX Rodzinny Rajd Rowerowy im. Tadeusza Krawczyka Rekreacja sochaczew

Niebawem ruszają zapisy na XIX Rajd Rowerowy im. Tadeusza Krawczyka. Zapisy będzie prowadzić Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie. Rajd organizowany jest przez Miasto Sochaczew, Stowarzyszenie Zamek, Posła Macieja Małeckiego, Sklep rowerowy Pani Anny Krawczyk. Do organizacji włączają się także Fight Club Dragon, MOSiR oraz Starostwo Powiatowe. 


Kiedy zapisy ?
Już od 17 lipca  ruszają zapisy i będą trwały do 9 sierpnia. Impreza odbędzie się w dniu 18 sierpnia.


Jaka trasa Rajdu?

Trasa zaczyna się na Placu Kościuszki, przez ulice Sochaczewa, Orły Ciesin, Nowe Mostki, Żelazową Wolę, Mokas, Plecewice, Brochów, Witkowice, Nowe Mistrzewice, Mołodzieszyn, gdzie odbędzie się piknik, Juliopol, Adamowa Góra, Altanka i powrót do Sochaczewa na Plac Kościuszki. Trasa będzie liczyć łącznie 35,6 km.
 
Organizacja XIX Rajdu Rowerowego

Uczestnicy spotykają się o 8.00, start o 9.00. Do udziału w rajdzie mogą przystąpić osoby indywidualne oraz rodziny czy grupy przyjaciół. Samodzielnie zapisują się osoby pełnoletnie, natomiast wszyscy młodsi mogą wziąć udział w zapisach a zgodą opiekunów. Uczestnicy do lat 14 mogą uczestniczyć w imprezie tylko pod opieką dorosłych. 


Gdzie można się zapisywać?
Wszelkie informacje dostępne na stronie MOSiR Sochaczew. Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Druki można pobierać również osobiście przy ulicy Olimpijskiej 3. Wypełnione zgłoszenia można składać drogą mailową, osobiście lub za pomocą poczty.


 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy