XVI Otwarcie Lasu za nami

/ 2 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: XVI Otwarcie Lasu za nami Rekreacja sochaczew

W dniu 25 czerwca odbyło się XVI Otwarcie Lasu. Spotkało się ono po raz kolejny z dużym zainteresowaniem mieszkańców gminy i wielu gości, którzy zaczęli pojawiać się w „Hubertówce” już od godziny 15.00. Niespodzianką, jaką dla nich przygotował w tym roku wójt gminy Iłów była transmisja meczu, którą kibice mogli obejrzeć na dużym ekranie w samym środku leśnego uroczyska Rzepki. 


Wielu chętnych skorzystało z tej okazji i obejrzało przekaz na żywo rozgrywanego tego dnia we Francji meczu: Polska – Szwajcaria, który zakończył się zwycięstwem naszej reprezentacji. Po meczu nastąpiła oficjalna część wydarzenia, podczas której wójt gminy przekazał uroczyście klucz do lasu. W tym roku powędrował on do pana Janusza Grudnego - właściciela działki w Pieczyskach. Przekazanie klucza, które ma wymiar symboliczny i oznacza otwarcie sezonu letniego dla wszystkich spragnionych kontaktu z naturą, odbyło się z udziałem myśliwych. Są oni bowiem gospodarzami domku myśliwskiego o wdzięcznej nazwie „Hubertówka” oraz  terenu, na której jest ona zlokalizowana. 

A zatem, to uprzejmość zarządu koła łowieckiego „Żbik” i jego dobra współpraca z władzami gminy przyczyniały się do tego by „Otwarcie Lasu” już  po raz kolejny odbyło się  właśnie w tym uroczym miejscu. Jego atrakcyjność pod wieloma względami zdaje się potwierdzać liczba uczestników XVI „Otwarcia Lasu”, którzy licznie dopisali, ciesząc się wspaniałą pogodą, a w przypadku dzieci i młodzieży także wakacjami, które rozpoczęły się dzień wcześniej. Ci, którzy zdecydowali się uczestniczyć w tej imprezie skorzystali z wielu atrakcji, pośród których znalazły się: kiełbaski z grilla i napoje chłodzące, wojskowa grochówka, stoisko z sadzonkami drzew i krzewów, dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci, występy wokalne formacji Gminnego Ośrodka Kultury oraz muzyka i parkiet do tańca dla wszystkich chętnych.

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

kacperskyykacperskyy
+1
"Wielu chętnych skorzystało z tej okazji i obejrzało przekaz na żywo rozgrywanego tego dnia we Francji meczu: Polska – Szwajcaria, który szczęśliwie zakończył się wynikiem: 1-0 dla naszej reprezentacji"

niestety jest to jedna z przyczyn dla ktorych kleczymy na kolanach jako naród.. mamy zakorzenione od dziecka ze jesli cos osiagniesz to tylko fartem. ile razy jako dziecko uslyszales: "dobrze! udało ci sie!"

jak to udało? jestem słaby ale jakos mi sie udalo...
tak samo tu: szczesliwie zakonczony... czyli nie masz umiejetnosci ale masz szczescie.

i tym sposobem od malego wpajaja w nas ze od nas samych nic nie zalezy i czasem sie uda albo mamy szczescie..

masakra psychologincza... (2016-07-04 13:08)
kajaniukajaniu
0
Jakie 1-0. Poprawny wynik to 1-1 i ( 4-5) w karnych dla Polski. Ktoś chyba zakończył oglądanie na 39 minucie :D. Poprawcie to bo aż zęby bolą jak się takie błędy czyta. Co do szczęścia to popieram przedmówce, zespół ten awans wypracował harując na boisku 120 min. (2016-07-04 20:54)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy