XVII Pożegnania Lata

Zdjęcia i foto: XVII Pożegnania Lata Imprezy cykliczne sochaczew

Wielkie „Pożegnanie Lata” w Iłowie odbędzie się już 28 sierpnia. Jak podaje organizator World Media - jest to największa impreza tego typu na Mazowszu. Zwyczajem stało się też, że Pożegnanie Lata w Iłowie odbywa się co roku w ostatni czwartek sierpnia. Jest to zatem impreza cykliczna, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez disco – polowych i jednocześnie stanowi wizytówkę gminy Iłów, która po kolei przez siedemnaście już lat z rzędu gości artystów dużego formatu. 

W ubiegłych latach pożegnali lato w Iłowie wykonawcy tacy jak: Krzysztof Krawczyk, Zbigniew Wodecki, Janusz Laskowski, Andrzej Rybiński, czy występujący w roku ubiegłym Limhal oraz zespoły takie jak: Bajm, Kombi, Bony M, czy Bed Boys Blue. 

W tym roku na Iłowskiej scenie gościć będą zespoły: Mig, Classic, Weekend, Boys, After Party, Etna, Bartek Wrona, Basta, Redox i wiele innych. Gwiazdą wieczoru będzie Dr Alban. Ponadto, w tym roku podczas Pożegnania Lata w Iłowie jubileusz 25 - lecia działalności obchodzić będzie zespól Akcent. 

Ceny biletów wynoszą 20 zł i 30 w dniu koncertu. 

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy