Eko-Piknik w Kampinosie 2019 - program

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Eko-Piknik w Kampinosie 2019 - program Rekreacja sochaczew

Już 8 września odbędzie się Eko-Piknik w Kampinosie. To już XXI edycja tego wydarzenia. Wszyscy chętni będą mogli bawić się przy dźwiękach muzyki tanecznej oraz imprez towarzyszących. Gmina Kampinos, organizator wydarzenia, serdecznie zaprasza do udziału oraz zabawy.  


XXI edycja Eko-Pikniku w Kampinosie to okazja do zabawy w rytm muzyki disco podczas koncertów znanych gwiazd, wzięcia udziału w wielu imprezach towarzyszących takich jak zlot zabytkowej motoryzacji czy pokaz tradycyjnego kowalstwa. 


Jakie atrakcje szykuje organizator? 

Do wydarzeń jakie będą dostępne podczas Eko-Pikniku w Kampinosie można zaliczyć występ znanych zespołów muzyki disco Boys oraz PAPA D., zlot zabytkowych samochodów, pokaz tradycyjnego kowalstwa artystycznego, wesołe miasteczko oraz bungee. Chętni będą mogli obejrzeć pokaz nowoczesnego sprzętu strażackiego oraz zapoznać się z regionalną twórczością. Na gości czekać będą stoiska z tradycyjnymi wyrobami takimi jak sery, miód czy piwa rzemieślnicze. 


Wśród akcentów artystycznych znajdą się także występy lokalnych zespołów Kontrast oraz No Days Off , a na taneczne wystepy zaprasza "Abstrakt" i "Ożarowiacy". 


Ważnym, towarzyszącym wydarzeniem podczas XXI Eko-Pikniku będzie akcja krwiodawstwa. W godzinach 13.00 – 17.00 Klub HDK Maksymilian zaprasza do oddawania krwi. 


Gdzie i kiedy odbędzie się Eko-Piknik?

Organizatorzy zapraszają od godziny 14.00 na teren boiska Klubu Sportowego "Orzeł Kampinos" zlokalizowanego w Kampinosie A (przy drodze wojewódzkiej relacji Warszawa-Sochaczew). XXI Eko-Piknik odbędzie się 8 września br. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy