Z amfetaminą w skarpecie

Zdjęcia i foto: Z amfetaminą w skarpecie Narkotyki, alkohol sochaczew

28 grudnia w nocy, policjanci z Referatu Patrolowo – Interwencyjnego sochaczewskiej komendy zatrzymali 19-latka, który miał przy sobie marihuanę i amfetaminę. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

 

28 grudnia w nocy policjanci Referatu Patrolowo – Interwencyjnego podczas służby w rejonie sklepów w Wójtówce zauważyli Infiniti, którego kierowca na widok radiowozu próbował odjechać. Mundurowi szybko zatrzymali pojazd do kontroli. Podczas legitymowania zarówno kierowca, jak i dwaj pasażerowie zachowywali się dość nerwowo.

W trakcie dalszych czynności, funkcjonariusze znaleźli przy jednym z 19-latków torebkę foliową z marihuaną, którą ukrył w metalowej puszce. Chwilę później okazało się, że młody mieszkaniec Sochaczewa ukrył amfetaminę w skarpetce, a w paczce papierosów miał lufkę nabitą suszem roślinnym.

Posiadanie środków odurzających jest w Polsce zabronione i zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności. Z związku z tym, młody mieszkaniec miasta został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Tego samego dnia usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy