Z Królestwa Matki Ziemi: Odnalazlem Twój Wianek Dziewczyno!

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Z Królestwa Matki Ziemi: Odnalazlem Twój Wianek Dziewczyno! Sporty walki sochaczew

Królestwo Matki Ziemi to niezwykły Świat pełen magii, czarów, niespodzianek i nieodgadnionych tajemnic. W ciemnościach nocy spacerowałem wzdłuż kanału Wdy. Pod stopami trzaskały suche gałązki. Pohukiwały sowy. Gdzieś wysoko krakały kruki, a z oddali dobiegał cudowny klangor żurawi. Nagle ujrzałem migoczący samotny płomień. Wszedłem ostrożnie do czarnej wody i wyłowiłem błądzący wianek spleciony z kwiatów i ziół. To Przesłanie NADZIEI I MIŁOŚCI od tajemniczej dziewczyny. Mocniej zabiło mi serce.


Odnalazłem Twój Wianek Dziewczyno! Teraz czekam na wiadomość od Ciebie. Być może spełnia się Nasze Marzenia i tak jak w Zaczarowanej Bajce odnajdziemy MIŁOŚĆ i będziemy już zawsze Szczęśliwi!!!


Noc Świętojańska to powoli zapominana tradycja naszych Przodków. W Krajach Wikingów zwana Midsommar. To niezwykłe Święto żywiołów: Ognia i Wody, Słońca i Księżyca, ale też Święto płodności, urodzaju, radości i zdrowia.


Ale przede wszystkim to Odwieczne Marzenia Człowieka o odnalezieniu Miłości i Szczęścia!


Wszyscy czujemy intuicyjnie, że jak mówią mądre Księgi, tylko razem kobieta z mężczyzną mogą być Szczęśliwi i pojąć Tajemnicę Istnienia! I dlatego każdy z nas szuka Prawdziwej Miłości!


NOC ŚWIĘTOJAŃSKA, to noc czarów i magii. Ludzie zbierali się na leśnych polanach, w tajemniczych uroczyskach, nad brzegami strumieni i rzek. W ciemnościach rozpalano ogniska. Do ognia wrzucano różnorodne zioła zniewalające zapachem.


Dziewczęta i chłopcy tańczyli wokół syczących i trzaskających płomieni urzeczeni baśniowym nastrojem Ciała i umysły rozpalały najśmielsze marzenia. Dziewczęta ustrojone w najpiękniejsze suknie przynosiły swoje wianki splecione z kwiatów. Potem zapalały znajdującą się pośrodku świecę i puszczały wianki na wodę. W niezwykłych ciemnościach tajemnicze światełka oddalały się z prądem szemrzącej i pluskającej wody. Ludzie stali w milczeniu zatopieni w marzeniach. Niezwykły widok. Niezapomniane wrażenia! W sercach budziła się nadzieja na Miłość, na Szczęście, na długie spełnione Życie!!!


I ja odnalazłem Twój Wianek Dziewczyno! Nie wiem jeszcze kim jesteś, ale to maja Nadzieja na Szczęście i Miłość!!!


Bory Tucholskie to niezwykłe miejsce w Królestwie Matki Ziemi. W każde wakacje zawodnicy Klubu UKS WIKING TKKT przebywają tam na obozach wypoczynkowo sportowych. Trenujemy Karate, Taekwondo, Kick Boksingu i pływamy kajakami po rzece Wda. Ale jest też czas na wykłady teoretyczne, opowieści o Sztukach Walki i studiowanie życiorysów Wybitnych Mistrzów! W tym roku przypomnieliśmy sylwetki Senseia  Gichina Funakoshi, Jigoro Kano i Moriheia Ueshiby. Ale przebojem była książka Nirwana napisana przez Mistrza Nauk Wschodu Osho.


Każdego wieczoru zawodnicy przygotowują ognisko, a ja idę na długi spacer po lesie. Tym razem szedłem wzdłuż kanału Wdy. Niedaleko wsi Bąk ujrzałem nagle migoczący płomień. Zszedłem po skarpie do czarnej wody i tak odnalazłem Twój Wianek Dziewczyno! Teraz czekam  na wiadomość od Ciebie!


Zagubieni w ciemnościach kosmosu żeglujemy poprzez nieskończoność Wszechświata na pięknym „okręcie” Planeta Ziemia. Jesteśmy dziećmi Matki Ziemi i tylko w jej Królestwie możemy być szczęśliwi i wolni. Ale w Królestwie Ziemi obowiązują Odwieczne Prawa, aby żeglować we właściwym kierunku. Prawa te są tak Doskonałe jak Matka Ziemia jest Doskonała!


"Prawo zostało ustanowione, aby nagrodzić dzieci Matki Ziemi uleczeniem i obfitym Pokojem. Długim życiem i owocnym nasieniem Wieczystych Błogosławieństw oraz Wieczną Radością w Nieśmiertelności Wieczystego Światła!


Niech PRAWO błogosławi WAM wszystkim, daje co dobre, chroni Was przed złem, oświeca Wasze Serca wglądem w rzeczy doczesne i obdarzy Was Wiedzą o Rzeczach Wieczystych!”


Stojąc z płonącym wiankiem w czarnej wodzie w niesamowitej scenerii zamyśliłem się nad Odwiecznym Prawem i najbliższą Przyszłością. A sierp Księżyca Pokoju pojawił się nagle nad ścianą lasu i pasy światła odbijały się w wodach rzeki. Przepełniało mnie cudowne uczucie spokoju, bezpieczeństwa, nadziei. To Królestwo Matki Ziemi!!!


Uklęknąłem pełen czci i dziękczynienia z marzeniami i nadziejami zapatrzony w świetlisty płomień. W oczekiwaniu na być może już nadchodzącą Miłość i Szczęście!


Bo jak mówi PRAWO: Jeśli rozumiecie, czujecie i wykonujecie Przykazania to o cokolwiek poprosicie wszystko ofiaruje Wam Wasza Kochająca MATKA  ZIEMIA!!!

 

Z  Królestwa Matki Ziemi

Krzysztof Buczyński

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

reminremin
0
Earth is my body, water is my blood, air's my breath and fire my spirit..... (2016-03-27 19:51)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy