Z kroniki policyjnej - 21 - 27 września 2015

21 września

 

Na ul. Płockiej doszło do zdarzenia drogowego, w którym  38-letni mężczyzna w wyniku niedostosowania prędkości do warunków na drodze uderzył w pojazd Kia, którym kierowała 57-letnia kobieta, co z kolei spowodowało uderzenie w kolejny pojazd marki Fiat, którego kierowcą była 36-letnia kobieta. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem karnym.

 

23 września

 

Na ul. Olimpijskiej w Sochaczewie kierowca pojazdu marki Rover przekroczył prędkość o 58 km/h, w związku z tym zatrzymano mu prawo jazdy, a z powodu braku aktualnych badań technicznych zatrzymano mu także dowód rejestracyjny.

 

24 września

 

W Serokach nieznany sprawca dokonał kradzieży dwóch tablic rejestracyjnych od samochodu marki fiat. Postępowanie prowadzi PP Teresin.

 

25 września

 

Na ul. Żyrardowskiej nieznany kierujący pojazdem Renault w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości między pojazdami doprowadził do zderzenia się z pojazdem marki Volkswagen, którym kierował 23-letni mężczyzna. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia. Prowadzone jest w tej sprawie postępowanie.

 

26 września

 

W Rybnie na ul. Parkowej nieznany sprawca po uprzednim wywarzeniu drzwi dostał się do domu letniskowego, skąd zabrał narzędzia i elektronarzędzia. Postępowanie prowadzi PP Młodzieszyn.

 

27 września

 

Na ul. Chodakowskiej nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru pozostawionego na klatce schodowej budynku wielorodzinnego. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew.

 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy