Z narkotykami na randkę

/ 3 komentarzy
Zdjęcia i foto: Z narkotykami na randkę Narkotyki, alkohol sochaczew


W ostatnich dniach sochaczewska policja zatrzymała dwie osoby, które miały przy sobie narkotyki. To wynik zintensyfikowanej działalności funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego oraz patrolowo–interwencyjnego.

Podczas jednego z rutynowych patroli funkcjonariusze z referatu patrolowo–interwencyjnego znajdowali się na ulicy 15 sierpnia. Ich uwagę zwrócił samochód marki VW Golf, który stał zaparkowany na tyłach garaży. Przebywały w nim dwie osoby, chłopak z dziewczyną. Policjanci podjęli rutynowe czynności m.in. wylegitymowanie. Siedzący za kierownicą Łukasz S. zaczął zachowywać się nerwowo, co z doświadczenia funkcjonariuszy mogło wskazywać na niecne zamiary 25–latka. Po przeszukaniu samochodu mundurowi odnaleźli torebkę foliową, w której znajdowała się amfetamina. Młody Sochaczewianin został zatrzymany.

Przerwa świąteczna to nie tylko okres odpoczynku i relaksu. Dla sochaczewskich policjantów jest to czas wzmożonej czujności w ramach akcji „Bezpieczne ferie”, która skupia się m.in. na przeciwdziałaniu rozpowszechnianiu substancji odurzających. Funkcjonariuszom udało się już dokonać pierwszych zatrzymań w ramach operacji. 10 lutego policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 24–letniego mieszkańca Sochaczewa, u którego znaleziono torebkę z marihuaną. Patrol przeszukał także mieszkanie zatrzymanego, w którym odkryto kolejne dawki narkotyku. Damian K. może trafić do więzienia na czas od roku do 10 lat. Ustalenia funkcjonariuszy przyczyniły się do rozwoju większego dochodzenia i mają doprowadzić do kolejnych zatrzymań. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

MaciekMaciek
+1
Siedział z dziewczyną w golfie za garażami - to chyba jasne, że miał niecne zamiary :) (2017-02-15 13:40)
linulinu
+1
+1 hue..hue... :d
A miał tych narkotyków że łooo matko to są narkotyki a to jakiś proszek do pieczenia ;-)

(2017-02-20 08:58)
linulinu
+1
http://krknews.pl/chcial-byc-escobar-wpadl-frajer/ (2017-02-20 08:59)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy