Z narkotykami, pijany, bez prawa jazdy spowodował wypadek

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Z narkotykami, pijany, bez prawa jazdy spowodował wypadek Wypadki sochaczew

Pijany młodzieniec spowodował wypadek. 28 – letni mężczyzna najechał na krawędz ronda. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności. 

Funkcjonariusze z komendy policji zostali powiadomieni o zawieszonym aucie na wyspie środkowej ronda. Po przybyciu na miejsce policjanci stwierdzili, iż kierujący nie zachował należytej ostrożności i nie wyhamował przed rondem. Z tego powodu część jego pojazdu znalazła się zawieszona na środkowej wyspie. 

Policjanci podejrzewali, że przyczyną nieostrożnego zachowania mężczyzny może być nietrzeźwość. Po badaniu okazało się, iż kierujący miał w krwi 2,5 promila alkoholu. Nie tylko zarzut jazdy pod wpływem alkoholu i spowodowanie wypadku ma na sumieniu młody mężczyzna. Znaleziono bowiem przy nim dodatkowo torebkę z marihuaną. Funkcjonariusze ustalili również, iż kierujący pojazdem nie posiada uprawnień do kierowania. Mężczyzna został zatrzymany.

Usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających, kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu a także ukarano go mandatem za spowodowanie kolizji oraz dodatkowo za jazdę bez uprawnień. Za popelnione przestępstwa grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.


Źródło KPP Sochaczew.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

SieciechSieciech
0
Poziom dziennikarstwa - artykuł napisany, ale podać informację gdzie i kiedy się wydarzyło to już dziennikarz zapominał chyba :) (2018-06-01 09:11)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy