Z policyjnej kroniki


Zderzenie rowerzysty z oplem

18 sierpnia kilka minut po godzinie 8.00 na ul. Warszawskiej doszło do zdarzenia drogowego. Rowerzysta przejeżdżający na czerwonym świetle nie udzielił pierwszeństwa prawidłowo jadącej oplem kobiecie. W wyniku zderzenia rowerzysta z urazem wielonarządowym przewieziony został do Szpitala Powiatowego w Sochaczewie. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie.

Samochodowy niszczyciel

20 sierpnia około godziny 11.30 nieznany sprawca uszkodził zaparkowany samochód marki Volkswagen, urywając lusterko i zarysowując drzwi. W wyniku pościgu zatrzymano 26-letniego mieszkańca Sochaczewa. Do zdarzenia doszło na ul. Grabskiego.

Dziecko poszkodowane w wypadku

21 sierpnia około godziny 15.30 na ul. Rozlazłowskiej 36-letni kierujący Oplem nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującej samochodem marki Volvo, w wyniku czego doszło do zderzenia. Obrażenia odniósł 7-letni pasażer Volvo, który został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Sochaczewie, gdzie pozostał na obserwacji. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie.


 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy