Z Sochaczewa na Life Festival Oświęcim 2016: koncerty

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Z Sochaczewa na Life Festival Oświęcim 2016: koncerty Koncerty i muzyka sochaczew

W imieniu Pełnej Qlturki mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w trzeciej edycji konkursu Life On Stage. Nagrodą dla zwycięzcy będzie udział w LIFE FESTIVAL OŚWIĘCIM 2016 oraz zagranie przed formacją Queen i Adamem Lambertem. Będzie to niezwykła możliwość wypromowania się młodych artystów na scenie krajowej.

Organizator nie zamyka się na żadne nurty muzyczne, czy nowe trendy. Oczekuje muzyków kipiących na scenie energią i powalających na kolana publiczność.

Zespoły muzyczne zagrają w Klubach w całej Polsce. Fani będą mogli głosować na nich przez internetową platformę konkursową, jak również w trakcie występów w Life On Stage.

W sobotę 16 kwietnia wystąpią:

BALONNOWY - zespół muzyczny z Sierpca, założony w 2014 roku przez pięciu członków ekipy. Tworzą oni utwory rockowe z elementami bluesa, jazzu i muzyki elektronicznej. Stworzony przez nich pierwszy album studyjny, niedługo pojawi się na polskim rynku muzycznym. 

SOBOTKA - warszawski zespół muzyczny, który powstał w 2014 roku, w jego skład wchodzi czterech artystów: Klaudia Sobotka, Karolina Drewnik, Przemek Postrożny i Bartek Caboń. W wykonywanych przez nich utworach słychać zachwyt muzyką lat 90-tych, albowiem ich twórczość nie odbiega od nurtu muzycznego tamtych lat. Scena również nie jest im obca, byli już uczestnikami teleturnieju "Must be the Music". Aktualnie nagrywają swoją pierwszą płytę w studiu Lubię Wąchać Winyl.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Wejście bezpłatne!


foto: zespół SOBOTKA

 

Informacje dodatkowe
  5
  Oceń
  (2 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:
  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy