Z sukcesem na Przeglądzie Gama 2018

Zdjęcia i foto: Z sukcesem na Przeglądzie Gama 2018 Imprezy cykliczne sochaczew

26 kwietnia młodzi wokaliści śpiewający na co dzień  i zdobywający swe wokalne szlify w Gminnym Ośrodku Kultury w Iłowie uczestniczyli w XXIV Przeglądzie Muzycznym „Gama 2018”. Przegląd mający formę konkursu odbywa się cyklicznie w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie.

W tym roku na udział w wydarzeniu zdecydowało się ponad 100 młodych wykonawców, którzy pod ocenę jury poddali się w kategorii: wokalnej bądź instrumentalnej. W gronie laureatów znaleźli się: Zuzanna Sikora (II miejsce kl. I-III), Magdalena Cichosz (I miejsce kl. IV-VI), Mateusz Staniaszek (III miejsce kl. IV-VI), Zespół „Teraz My” (III miejsce kl. VII i gim), Natalia Cichocka (wyróżnienie szk. średnie).

Podkreślić jednak trzeba, że wiosna to czas wyjątkowej aktywności naszych wokalistów, którzy w tym okresie stają w szranki w wielu konkursach i przeglądach muzycznych. Na żadnym z nich nasza młodzież jest zauważana i doceniana.

Ciężka praca i wiele godzin prób poprzedzających zmagania konkursowe przynoszą efekty w postaci nagród i dyplomów. Przypomnijmy, że pod opieką instruktorki śpiewu w tutejszym GOKu trenują soliści i zespoły dzieci i młodzieży takie, jak: „Teraz My”, „Bomble”, „Dzieciaki” oraz seniorzy „Iłowiacy”. Gratulujemy wszystkich sukcesów.

J.K

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy