Za nami TERESIŃSKA NOC CZERWCOWA 2015

/ 21 zdjęć
Zdjęcia i foto: Za nami TERESIŃSKA NOC CZERWCOWA 2015 Imprezy cykliczne sochaczew
+16

Za nami TERESIŃSKA NOC CZERWCOWA 2015

 

Za nami wyjątkowa pod każdym względem Teresińska Noc Czerwcowa. Nowe miejsce, nowe Gwiazdy na scenie, nowe zakończenie imprezy. Tylko rzęsisty deszcz i czasem grad dał się we znaki wszystkim, którzy byli obecni na parkingu oo. franciszkanów w Niepokalanowie.

Na scenie Teresińskiego Ośrodka Kultury zaprezentowali się mali i starsi artyści z gminnych szkół podstawowych i gimnazjów. W tym samym czasie na boisku GOSiR przy Alei XX-lecia tradycji stało się za dość i odbył się tu tradycyjny mecz piłkarski pomiędzy franciszkanami a samorządowcami. Wygrali urzędnicy 7:4.

Gwiazdami tegorocznego festynu byli Rubi Szubert i Wały Jagiellońskie oraz Mela Koteluk, którą ostatnio mogliśmy zobaczyć podczas majowego Super Hit Festiwal w Sopocie. Wcześniej znakomity koncert zagrał zespół Szulerzy, a także Kapela z Targówka.

Ogrom super emocji dostarczył pokaz akrobatyki rowerowej w wykonaniu Piotra Bielaka. Publiczność oklaskiwała też teresińskich seniorów oraz zespół Oreganki, który śpiewająco namawiał nas do zdrowego odżywiania się.

Wielką popularnością cieszyły się konkursy dla publiczności, które poprowadził konferansjer TNC Marcin Odolczyk. W międzyczasie wójt Marek Olechowski, jak co roku częstował wszystkich grochówką.

Były karuzele, dmuchańce, kramiki, ogródek gastronomiczny, wesołe miasteczko. Trwała zbiórka datków w ramach akcji „Pomoc dla Michałka” na leczenie chorego 9-letniego mieszkańca Teresina, a także akcja honorowej zbiórki krwi „MotoSerce”.

Całość około północy zakończył debiutancki pokaz laserowy. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Marcin Odolczyk

Więcej informacji o Gminie Teresin

Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Teresin

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Gmina Teresin wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy