Zaloguj się do konta

Zabawa Andrzejkowa - 01.12.2015

Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie
2015-12-01
Rekreacja

30 listopada w godzinach 14.30 – 17.30 w naszym DPS odbyła się zabawa Andrzejkowa zorganizowana dla Mieszkańców i Pracowników Domu. Już od samego rana czuć było wyjątkową atmosferę. Mieszkańcy samodzielnie przygotowywali dekoracje stołówki, gdzie miała odbyć się popołudniem impreza. Z wielka chęcią pomagali pracownikom w dekorowaniu sali. Porozwieszano bibułę, balony i napisy, aby poczuć moc andrzejkowych wróżb. Panny naszego Domu podśmiewały się, która pierwsza wyjdzie za mąż i jak będzie miał na imię przyszły mąż, a kawalerzy jak na imię będzie miała ich przyszła żona.

Nasi Mieszkańcy przy muzyce i słodkim poczęstunku spędzili kilka godzin w niezwykłej atmosferze. Wśród zabaw i wróżb przygotowanych dla uczestników zabawy andrzejkowej były m.in.: lanie woskiem, taniec z balonami, układanie butów i losowanie kartek z numerkami, pod którymi kryły się opisy osobowości losujących. Był konkurs tańca z balonem, tańca na gazetach.

Tegoroczna impreza przyniosła wiele radości wszystkim obecnym. W sposób szczególny podziękowania za przygotowanie imprezy należą się Magdalenie Charazińskiej, Katarzynie Włodarskiej, Sylwii Palasik i Ewelinie Paciorkowskiej. A wszystkich zebranych zabawiali Magda i Albert Szułczyńscy, puszczając muzykę, prowadząc zabawy i śpiewając ulubione utwory Mieszkańców.

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc