Zabawa Mikołajkowa

/ 63 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zabawa Mikołajkowa Koncerty i muzyka sochaczew
+58

Niedziela 6 grudnia była dla Mieszkańców Gminy Rybno i dla sympatyków Gminnej Biblioteki Publicznej w Rybnie dniem, który na długo pozostanie w Ich pamięci.

Pracownicy Biblioteki zorganizowali kilka wydarzeń, które wypełniły wszystkim chętnym niedzielne świętowanie.
Od godziny 10.00 w sali regionalnej naszej Biblioteki gościliśmy uczestników kiermaszu Bożonarodzeniowego. Można było zakupić wiele wspaniałych ozdób świątecznych, stroików, choinek, a także upominków dla najbliższych. Wszystkie te prace wykonane własnoręcznie stanowiły niepowtarzalne piękno i tym właśnie pięknem urzekały odwiedzających stoiska. Na kiermaszu obecni byli również nasi niezawodni Harcerze z 55. Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej w Rybnie, wystawiając stosko z ozdobami choinkowymi oraz siankiem na stół wigilijny.
Nasze spotkanie z rękodziełami świątecznymi zakończył koncert pianistyczny Marty Marciniak, absolwentki PSM I st. im. F. Chopina w Sochaczewie. Wszyscy słuchający koncertu byli zachwyceni wspaniałą grą i dużą wrażliwością Artystki.

O godzinie 14.00 rozpoczęła się zabawa taneczna dla wszystkich chętnych dzieci i ich rodziców. Było bardzo wiele atrakcji, zabaw, gry świateł, baniek mydlanych oraz balonów. Podczas naszych Mikołajek, wszystkie dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze Świętym Mikołajem i otrzymały od niego słodki upominek. Zabawy dla naszych Bobasów prowadził profesjonalny wodzirej Łukasz Pytlakowski z zespołu Wodzireje Dobrej Zabawy (www.pylu.pl), który w fantastyczny sposób zachęcał i animował do ochoczego udziału wszystkich uczestników imprezy.

Między poszczególnymi blokami zabaw, Dzieci i ich Rodzice mogli posilić się słodkościami i owocami ufundowanymi przez wójta Gminy, Pana Grzegorza Kropiaka.

Bardzo dziękujemy wszystkim za liczną obecność i już dzisiaj zapraszamy na karnawałowe szaleństwo.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Dokumenty (1)Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy