Zabawy karnawałowej moc!

/ 45 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zabawy karnawałowej moc! Spotkania, jubileusze sochaczew
+40


We wtorek 23 stycznia 2018 r. Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie wypełnił się karnawałową aurą. Wszyscy Mieszkańcy naszego domu zgromadzili się na pięknie ustrojonej sali balowej, gdzie oczekiwał już zespół prowadzący zabawę.

Karnawał to szczególny czas radości i zabawy. To czas, kiedy zapomina się o wszystkich troskach i smutkach. Właśnie w takim duchu zorganizowany został bal. Podczas zabawy na wszystkich uczestników czekało wiele atrakcji, a wśród nich między innymi konkurs na najlepszy strój karnawałowy oraz dla najlepszego tancerza. Te konkursy zachęciły każdego do walki o wyróżnienie i zdobycie nagrody. Pod koniec balu Dyrektor DPS Młodzieszyn, Pan Konrad Jakubowski wręczył wybranym osobom pamiątkowe dyplomy i statuetki. Wielką niespodziankę sprawiły Panie z Klubu Seniora "Ustronie" ze Skierniewic, które zagościły tego dnia, by w pięknych strojach karnawałowych uczestniczyć w balu. Ich obecność podniosła walory artystyczne i taneczne naszego spotkania.

Wyrażamy wielką wdzięczność wszystkim, którzy uczestniczyli w przygotowaniu balu. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do pań z Klubu Seniora „Ustronie” za stworzenie fantastycznej atmosfery karnawałowej. Mamy nadzieję, że Panie będą częstym gościem w naszym Domu.

Szkoda tylko, że w tym roku karnawał jest taki krótki. Ale może uda się jeszcze raz przeżyć tak wspaniałe chwile zanim zawita okres Wielkiego Postu.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy