Zabił kolegę bagnetem

Zdjęcia i foto: Zabił kolegę bagnetem Rozboje, napady, przemoc sochaczew

Jest komunikat policji w sprawie zabójstwa, do którego doszło w miniony weekend w Elżbietowie na terenie gminy Teresin. Podejrzanym o zamordowanie młodszego kolegi jest 54-letni mieszkaniec tej miejscowości.

 

O tej wstrząsającej sprawie wstępnie pisaliśmy TUTAJ. Przed kilkoma minutami Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wydała komunikat w tej sprawie. Wynika z niego, że do morderstwa doszło podczas zakrapianego alkoholem spotkania, w którym brało udział pięciu mężczyzn. W jego trakcie właściciel mieszkania, w którym przebywali, zaprezentował kolegom bagnet, który niedawno nabył. Po jakimś czasie między gospodarzem a 35-letnim uczestnikiem libacji doszło do kłótni. Do takiej kłótni, która zakończyła się wbiciem w klatkę piersiową młodszego kolegi owego bagnetu.

Nie wiemy, po jakim czasie 35-latek zmarł, ani jak szybko na miejscu pojawiła się karetka. KPP informuje jedynie, że przybyły na miejsce lekarz pogotowia stwierdził zgon mężczyzny. Zbadano też właściciela mieszkania podejrzanego o dokonanie morderstwa. 54-latek miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie. W poniedziałek, 14 listopada, został on doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa. Decyzją sądu zastosowano wobec niego tymczasowy areszt. Grozi mu dożywocie.

/Na zdjęciu podejrzany w chwili zatrzymania/

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy