Zabity na Topolowej w Chodakowie, trwają przesłuchania świadków

Zdjęcia i foto: Zabity na Topolowej w Chodakowie, trwają przesłuchania świadków Rozboje, napady, przemoc sochaczew

W sobotę 29 października w obecności prokuratora rejonowego w Sochaczewie przeprowadzono sekcję zwłok zabitego mieszkańca Chodakowa. Wobec podejrzanego o dokonanie morderstwa za zgodą sądu zastosowano areszt tymczasowy. Podejrzany nie przyznaje się do winy. Jak wyjaśnia nam prokurator rejonowy Joanna Szymaniak, w tej chwili trwają przesłuchania szeregu świadków tego makabrycznego zdarzenia.- Mamy tu do czynienia z najpoważniejszą ze zbrodni. Ze względu na dobro śledztwa, nie możemy ujawniać szczegółów. Mogę powiedzieć tylko tyle, że podejrzany o dokonanie zabójstwa nie przyznaje się do winy. Przedstawił swoją wersję zdarzeń, którą teraz musimy zweryfikować. Prowadzimy obecnie przesłuchania szeregu świadków tego zdarzenia. Podejrzany usłyszał już zarzut zabójstwa i za zgodą sądu w sobotę trafił do tymczasowego aresztu - mówi prokurator rejonowy Joanna Szymaniak.


Zamordowany to 70-letni mieszkaniec Chodakowa. Został znaleziony pod koniec ubiegłego tygodnia w miejscu swojego zamieszkania, w jednym z dwóch baraków przy ulicy Topolowej. Stan zwłok wskazywał, że śmierć nastąpiła kilka dni, nawet dziesięć, wcześniej.


Zasłaniając się tajemnicą i dobrem śledztwa, prokuratura nie podaje informacji na temat metody zabójstwa. Wiemy, że narzędzie zbrodni jest nadal poszukiwane. 


foto poglądowe


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy