Zacznij wiosnę jak Pani Wioletta z Sochaczewa, która schudła z nami aż 40 kg!!!!

/ 1 komentarzy / 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zacznij wiosnę jak Pani Wioletta z Sochaczewa, która schudła z nami aż 40 kg!!!! Zdrowie sochaczew

Przyjdź w kwietniu na Dni Otwarte w Centrach Dietetycznych Projekt Zdrowie.

Już w kwietniu, przez cały miesiąc w Centrach Dietetycznych Projekt Zdrowie w całej Polsce, każda osoba ma możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem. W Sochaczewie zaprasza Dietetyk Pani Sylwia Matusiak! Podczas spotkania Twój specjalista wykona analizę składu ciała, zbada WIEK METABOLICZNY i poziom tkanki tłuszczowej, określi zapotrzebowanie kaloryczne organizmu, a także podpowie co zmienić aby być gotowym na lato!

Każdy, kto skorzysta z bezpłatnej konsultacji, otrzyma od nas dodatkowo butelkę wody mineralnej w PREZENCIE , aby dać dobry początek zmian nawyków żywieniowych na zdrowsze.

To nie wszystko! Osoby, które podejmą wyzwanie i rozpoczną kuracje dietetyczną w kwietniu otrzymają jeden z naszych pysznych produktów zbożowych o wysokiej zawartości błonnika, również GRATIS! Dodatkowa porcja błonnika pokarmowego pomoże w prawidłowej pracy jelit, poprawiając ich perystaltykę, zahamuje apetyt i ustabilizuje poziom glukozy we krwi.

W ramach DNI OTWARTYCH w naszych placówkach czeka na Was wiele dodatkowych atrakcji, m.in. zdrowe przekąski wykonane z przepisów naszych dietetyków, konkursy z nagrodami oraz dodatkowe rabaty. Dokładne informacje znajdują się na stronach naszych gabinetów.


Umów się na wizytę klikając TUTAJ 


Zapraszamy:

Projekt Zdrowie Polskie Centra Dietetyczne

Ul. Reymonta 7

Sochaczew 

Rejestracja:

Tel. 530 154 530 

e-mail: sochaczew@projektzdrowie.info


Godziny otwarcia:

Poniedziałek 11:00 – 20:00

Wtorek 9:00 – 17:00

Środa 10:00 – 19:00

Czwartek 11:00 – 20:00

Piątek 8:00 – 14:00


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

robroyrobroy
+1
no nie wiem (2018-04-15 05:45)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy