Zadymienie w szpitalu: na miejscu siedem zastępów straży pożarnej

/ 4 komentarzy
Zdjęcia i foto: Zadymienie w szpitalu: na miejscu siedem zastępów straży pożarnej  Pożary, straż pożarna sochaczew

W nocy z 23 na 24 listopada doszło do dużego zadymienia piwnicy w Szpitalu Powiatowym w Sochaczewie. Ewakuacja nie była konieczna ze względu na miejsce zdarzenia – zadymienie obejmowało klatkę, która nie prowadziła na oddziały. Na miejsce pojechało siedem zastępów straży pożarnej.

fot. facebook/OSP Teresin 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

kacperskyykacperskyy
0
szkoda że nie przyjechało 20 zastępów.. panowie chwała wam za waszą robotę na prawde ale procedury, które ktoś tam sobie wymysla są dla laika totalnie bez sensu.dyspozytor dostaje zlecenie. STŁUCZKA, dwóch samochodów, 2 kierowców, nie ma rannych: co zrobił dyspozytor? zadysponował 6 jednostek w każdej po 5 ludzi czyli łącznie do stłuczki dwóch samochodów gdzie było dwóch kierowców przyjechało 30 ludzi.... fajnie :) pytanie dlaczego do tego wypadku nie przyjechało 6 radjowozów i 12 karetek pogotowia? (2018-11-26 08:49)
boszoboszo
0
szkoda że nie przyjechało 20 zastępów.. panowie chwała wam za waszą robotę na prawde ale procedury, które ktoś tam sobie wymysla są dla laika totalnie bez sensu

Gdyby było trzeba, to przyjechałoby 40 zastępów.

Skoro jesteś laikiem, to czemu zabierasz głos?

Procedury są takie jakie są, każdy Dyżurny, którego znam, oprócz procedur kieruje się również zdrowym rozsądkiem oraz doświadczeniem.

dyspozytor dostaje zlecenie. STŁUCZKA, dwóch samochodów, 2 kierowców, nie ma rannych: co zrobił dyspozytor? zadysponował 6 jednostek w każdebędzie 30 po 5 ludzi czyli łącznie do stłuczki dwóch samochodów gdzie było dwóch kierowców przyjechało 30 ludzi.... fajnie :)

Do jakiego zdarzenia się odnosisz? Mniemam, że do jakiegoś konkretnego? Wiesz jaka była treść zgłoszenia?

To, że zadysponowano 6 jednostek, nie oznacza, że bedzie 30 strażaków...

W Sochaczewie w każdej dobie na służbie jest 10 (słownie DZIESIĘCIU) strażaków. Sytuację ratują strażacy OSP, którzy poświęcają swój wolny czas. Większość z Nich w ciągu dnia jest w pracy...

pytanie dlaczego do tego wypadku nie przyjechało 6 radjowozów i 12 karetek pogotowia?

Poproś jakiegoś (p)osła, niech napisze zapytanie poselskie, interpelację, czy jak to się tam nazywa - niech wyjaśni czemu tak?

Pozdrawiam (2018-11-26 20:27)
kacperskyykacperskyy
0
ja przynajmniej przyznałem się, że jestem laikiem w przeciwieństwie do ciebiea zdanie ze skoro jestem laikiem to mam sie nie odzywać to od razu kwalfikuje cie do grupy pod tytułem "zamknij morde i sie nie odzywaj, nie pytaj - rób jak ci każą" troche to ograniczone wiesz? mnie w szkole nauczyli ze jak czegos nie wiem albo nie rozumiem to zeby zadawac pytania a nie przyjmowac bezkrytycznie to co widzisz, slyszysz.pozdrawiam (2018-11-27 08:10)
kacperskyykacperskyy
0
proszę, dane z dziś z 8 rano: słuczka dwóch samochodów na obwodnicy teresina, wysłane 5 słownie pięć zastępów straży pożarnej.. licząc po 4 osoby w każdym wozie. do dwóch samochodów i dwóch kierowców zostało rozdysponowanych 20 strażaków. Czy ktoś wie dlaczego nie było tam 20 policjantów? (2018-11-28 10:35)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy