Zaginął Dawidek Żukowski – policja prosi o pomoc

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zaginął Dawidek Żukowski – policja prosi o pomoc Poszukiwani, zaginieni sochaczew

W dniu 10 lipca z domu w Grodzisku Mazowieckim ojciec zabrał 5-letniego Dawidka Żukowskiego. Wyjechał z nim w nieznanym kierunku. Mężczyzna najprawdopodobniej rzucił się pod pociąg. Dziecko zaginęło. Policja prowadzi poszukiwania chłopca. W akcji biorą udział psy tropiące oraz kilkudziesięciu funkcjonariuszy. 


W środę 32-letni ojciec małego Dawida zabrał go z domu około godziny 17.00, o 20.52 policja z Grodziska została poinformowana o tym, że mężczyzna rzucił się pod pociąg relacji Skierniewice-Warszawa.

Jak podaje policja z Grodziska - Chłopiec był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena.


Zwracamy się do wszystkich o pomoc w odnalezieniu dziecka. Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, przyjmują od Państwa policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki Policji lub pod numer alarmowy 112.


Obecnie policja prowadzi intensywne poszukiwania małego Dawidka. Każda informacja jest bardzo ważna – należy kontaktować się pod numer alarmowy 997 oraz 112, bądź również z najbliższą komendą policji. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy