Zaginął sochaczewianin Przemysław Pawelec – policja prosi o pomoc

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Zaginął sochaczewianin Przemysław Pawelec – policja prosi o pomoc Poszukiwani, zaginieni sochaczew

Ostatni raz widziano go w Łebie 30 lipca br. Pojechał tam z kolegami na wakacje. Około godziny 23:00 na skwerze Rybaka odłączył się od znajomych i odszedł w nieznanym kierunku. Rodzina, koledzy oraz Komenda Powiatowa Policji w Lęborku proszą o pomoc w znalezieniu sochaczewianina Przemka Pawelca.

 

W dniu zaginięcia, 30 lipca br., ubrany był w białą koszulę z długim rękawem, granatowe dżinsowe spodnie oraz białe sportowe buty marki "Lacoste". Ma 25 lat, 172 cm wzrostu, niebieskie oczy, brązowe włosy, jest dobrze zbudowany.

Koledzy twierdzą, że 30 lipca Przemek  ostatni raz był widziany w pobliżu klubu Euphoria w Łebie, do którego poszedł sam. Do chwili obecnej nie nawiązał z nikim żadnego kontaktu.

Jak się dowiedzieliśmy, zaginiony  pojechał do Łeby z Warszawy, gdzie na co dzień studiuje i pracuje. Jest absolwentem Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie.

Wszystkie osoby znające miejsce pobytu Przemka lub mające z nim kontakt po dacie zaginięcia, proszone są o kontakt z lęborską policją pod nr tel. 59 8634-856 (w godz. 7-15) lub całodobowo pod nr tel.59 8634-822/830 lub na terenie całego kraju pod nr tel. 112. 


Z ostatniej chwili:

Komenda Powiatowa Policji w Lęborku potwierdziła wstrząsające doniesienia, że znaleziono dryfujące w morzu ciało mężczyzny, przy którym były dokumenty z personaliami Przemka. Był on też ubrany, jak zaginiony. Ostatecznie jednak tożsamość zmarłego potwierdzi sekcja. Wówczas nastąpi okazanie ciała rodzinie.

Zwłoki znaleźli dziś pracownicy sprzątający plażę. Dryfowały w odległości kilkudziesięciu metrów od brzegu w okolicach hotelu Neptun w Łebie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

redakcjaredakcja
0
Komenda Powiatowa Policji w Lęborku potwierdziła tragiczne doniesienia, że znaleziono dryfujące w morzu ciało mężczyzny, przy którym były dokumenty z personaliami Przemka. Był on też ubrany, jak zaginiony. Ostatecznie jednak tożsamość zmarłego potwierdzi sekcja. Wówczas nastąpi okazanie ciała rodzinie.
Zwłoki znaleźli dziś pracownicy sprzątający plażę. Dryfowały w odległości kilkudziesięciu metrów od brzegu w okolicach hotelu Neptun w Łebie.
(2016-08-04 12:29)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy