Zaginęła w Puszczy Kampinoskiej

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zaginęła w Puszczy Kampinoskiej Poszukiwani, zaginieni sochaczew

Od wczoraj trwają dramatyczne poszukiwania 72-letniej Celiny L., która 25 lutego ok. godz. 13.00 poszła na spacer do Puszczy Kampinoskiej i się zgubiła.

 

- Około 16.00 rodzina zgłosiła zagubienie się w lesie pani Celiny. Jeszcze do 1.00 w nocy był z tą panią kontakt telefoniczny, wiemy, że siedziała na pieńku na jakiejś polanie, nie umiała jednak bliżej określić miejsca, w którym się znajdowała. Była instruowana, jak się zachować, niestety, potem telefon najwyraźniej się rozładował – mówi Joanna Olszar z sochaczewskiej Komendy Policji Powiatowej.


Na miejsce wysłano 50 funkcjonariuszy policji i 50 strażaków OSP i PSP. W poszukiwaniach bierze też udział 6 leśników, psy tropiące z Warszawy i Łodzi oraz jeden pies sochaczewski. Z Komendy Głównej w Warszawie skierowano na miejsce Mobilne Centrum Wsparcia Poszukiwań, wyposażone w odpowiednie narzędzia.


- Czekamy jeszcze na wiatrakowiec, specjalistyczny śmigłowiec, który przybyć ma tutaj dosłownie za chwilę – mówi J. Olszar, która w tej chwili wspólnie z częścią policji znajduje się na terenie gminy Wodzisław.


Policja i straż apelują o telefon alarmowy w przypadku zobaczenia na terenie Puszczy Kampinoskiej poszukiwanej kobiety. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy