ZAGINIONA DZIEWCZYNA

/ 9 zdjęć
Zdjęcia i foto: ZAGINIONA DZIEWCZYNA Film, fotografia sochaczew
+4

W sobotę 3 listopada  o godz.17.00 Sochaczewski Klub Filmowy zaprasza na pokaz filmu prod.amerykańskiej z 2014 r. pt.:ZAGINIONA DZIEWCZYNA w reżyserii nagrodzonego Oskarem Davida Finchera.

To gęsty,wyśmienicie poprowadzony,niemal doskonały psychologiczny dreszczowiec.W równej mierze tajemniczy,ekscytujący w którym nic nie wydaje się być takim jak widzimy.


Bezrobotny Nick (Ben Affleck) jest mężem nowojorskiej snobki Amy,autorki bestselerowych książek dla dzieci.W 5 rocznicę ślubu Amy niespodziewanie znika.Została porwana? Nick ją zamordował? Czy może wytłumaczenie zniknięcia żyjącej w małym miasteczku kobiety jest bardziej prozaiczne? Fakt,że Amy jest popularną celebrytką,sprawia że do miasteczka zjeżdżają wszystkie najważniejsze stacje telewizyjne. Media,które kreują dzisiejszą rzeczywistość,szybko znajdują kozła ofiarnego w postaci Nicka. 

Ale jaka jest prawda?...


 David Fincher to uznany twórca takich rollercoasterów jak "Siedem" czy "Fight Club" gra głównie na emocjach,niedomówieniach,ukrytych znakach,przyjmując kryminalną konwencję 'zamkniętego grona" podejrzanych. Kluczy ścieżki,wprowadza w ślepe uliczki. Gdy wydaje się nam,że jesteśmy na właściwym kursie,robi woltę,każąc nam przebudować percepcję.


"Zaginiona dziewczyna to także kapitalny występ Bena Afflecka,który wyciąga z roli Nicka wszystkie sprzeczności charakteru,co powoduje na przemian niechęć i współczucie dla bohatera.Obrazowi towarzyszy niepokojąca muzyka Trenta Razora. 


Film trwa 140 min. Wstęp wolny.

Seana można obejrzeć w Kramnicach,w sali na II piętrze.Ulica ! Maja 21


Zapraszamy wszystkich miłośników Dobrego Kina!

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy