Zagraj o puchar burmistrza

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zagraj o puchar burmistrza Badminton sochaczew

Zachęcamy do udziału w pierwszym Amatorskim Turnieju Badmintona o puchar burmistrza Sochaczewa, który rozegrany zostanie w sobotę, 17 września na sali sportowej ZS RCKU. Początek zawodów godz. 11.00. Do turnieju mogą zgłaszać się wszyscy, bez ograniczeń wiekowych, ale nieposiadających aktualnej Licencji PZBad.

Organizatorzy gwarantują dobrą zabawę i grę zgodnie z zasadami fair play.

 

Organizatorem turnieju jest Stowarzyszenie Działamy Sprawnie – Tworzymy Lepiej „Przez sport w przyszłość” oraz Urząd Miasta Sochaczew. Współorganizatorem zaś Starostwo Powiatowe w Sochaczewie i ZS RCKU.

Turniej zostanie podzielony na poszczególne kategorie, tj.: singiel – dzieci do lat 15 (możliwy jest podział na dziewczynki i chłopców, uzależniony od ilości zgłoszeń); singiel – kobiety, singiel – mężczyźni. Jak informują organizatorzy, w zależności od ilości zgłoszonych zawodników turniej rozgrywany będzie w pierwszej fazie - systemem grupowym, w drugiej fazie - pucharowym (z grup wychodzi 1-3 zawodników).

Losowanie zawodników do grup odbędzie się w piątek 16.10.2015 r. Grupy zostaną opublikowanie na stronie http:// pswp.esochaczew.pl.

Rozgrywki odbywają się zgodnie z przepisami PZBad. Obowiązują lotki żółte nylonowe Yonex Mavis 2000 z niebieskim paskiem, które zapewnia organizator.

Chętni chcący wziął udział w turnieju proszeni są o zgłaszanie się  poprzez formularz dostępny na stronie internetowej Stowarzyszenia http://www.pswp.e-sochaczew.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku, 15 października.

Na zwycięzców czekają puchary, medale i pamiątkowe dyplomy.

Szczegółowe informacje i regulamin na stronie

http://pswp.e-sochaczew.pl/pliki/regulaminturniej.pdf

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Dokumenty (1)Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy