Zagrajmy z pompą dla WOŚP!

Zdjęcia i foto: Zagrajmy z pompą dla WOŚP! Imprezy cykliczne sochaczew

Dziś Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra 20 raz. Po raz kolejny także na terenie całego powiatu sochaczewskiego i Gminy Kampinos.


Do pomocy w kwestowaniu na rzecz Orkiestry przyłączyło się ponad 350 wolontariuszy, którzy w tym roku zbierają pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Kwesta rozpoczęła się o godz. 8.00 i potrwa do zmierzchu. Od 14.00 sochaczewianie mogą też licytować na rzecz WOŚP. Wśród orkiestrowych gadżetów znajdują się między innymi: złote serduszko, karetka pogotowia, a także wiele wspaniałych prac lokalnych artystów i twórców rękodzieła. Licytację, jak co roku, prowadzi Radio Fama, a wszystkie przedmioty można obejrzeć na wystawie sklepu 'Viceversa' przy ul. Warszawskiej lub na stronie internetowej http://wosp.e-sochaczew.pl. Na stronie sochaczewskiego WOŚP na bieżąco jest aktualizowany licznik zebranych pieniędzy.

Zakończenie sochaczewskiego Finału zaplanowano na godz. 20.00 tradycyjnym światełkiem do nieba i pokazem sztucznych ogni na Podzamczu.

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w XX Finale! Zagrajmy razem z pompą dla WOŚP!-------- *** --------

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy