Zagraliśmy w XVIII Finale WOŚP

/ 21 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zagraliśmy w XVIII Finale WOŚP Edukacja sochaczew
+16

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze na leczenie dzieci z chorobami onkologicznymi. Nasza szkoła zaczęła grać już w czwartek 7.01.2010 r. Rozpoczęliśmy dyskoteką dla klas 4 -6 podczas, której odbyła się licytacja m. in. kubków WOŚP, monety z X Finału, kalendarzy i orkiestrowego krawata. Przeprowadziliśmy loterię, działał sklepik.

8.01. zaprosiliśmy na dyskotekę klasy 0 - III. Odbyły się loteria, aukcja prac dzieci ze świetlicy oraz licytacja naszyjnika.

Ogółem w trakcie szkolnych imprez zgromadziliśmy 2244,21 zł .

10.01. uczestniczyliśmy w ulicznej zbiórce pieniędzy. Mimo, że pogoda tym razem nie dopisała to nie zabrakło ludzkiej wrażliwości i wspaniałomyślności. Mieszkańcy Sochaczewa chętnie zagrali w orkiestrze i jeszcze raz udowodnili, że mają wielkie serca.

W ulicznej kweście zebraliśmy 2990,71 zł.

Razem dało to kwotę 5235,45


Podczas akcji moglismy za sprawą Pani Dyrektor Ewy Malinowskiej napić się w szkole gorącej herbaty i zjeść wzmacniającą grochówkę. Na grochówkę zaproszeni byli także harcerze wolontariusze.
Chcielibysmy przekazać serdeczne podziękowania za słodki deser w postaci bułek i ciast Paniom Renacie Kaczmarek i Magdalenie Ciurzyńskiej oraz Państwu Małgorzacie i Zbigniewowi Majewskim.
Dziękujemy Rodzicom, którzy wspierali nas oraz wszystkim nauczycielom dbającym o nasze bezpieczeństwo i zachęcającym do udziału w WOŚP.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc dzieciom w walce z trudną chorobą. Do domów wracaliśmy trochę zmęczeni ale radośni wiedząc, że za zebrane pieniądze zostanie zakupiony specjalistyczny sprzęt ratujący życie i zdrowie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy