Zagraliśmy z sukcesem w WOŚP Sochaczew

/ 7 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zagraliśmy z sukcesem w WOŚP Sochaczew Interwencje i pomoc sochaczew

Sukces Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sochaczewie

Ponad trzystu wolontariuszy zbierało pieniądze na sprzęt medyczny dla dzieci i seniorów w ramach 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tylko z puszek w niedzielę 10 stycznia sztab WOŚP w Hufcu ZHP zebrał 39 120 złotych. Dodajmy, że wolontariusze pracowali na terenie miasta oraz wszystkich gmin powiatu sochaczewskiego, a także gminy Kampinos. Złote serduszko wylicytowano na 15 tysięcy złotych. Pierwsza w Sochaczewie licytacja on line na portalu e-Sochaczew.pl zakończyła się wynikiem 7 535 złotych. Ostateczną sumę, jaką podaruje Sochaczew w ramach orkiestry, poznamy w ciągu dwóch tygodni. Pieniądze nadal spływają.

 

To był bardzo gorący Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do dotychczasowych form zbiórki dołączyły nowe i nawet nie sądziliśmy, że aż tak się udadzą. Proszę Państwa, tak wspaniale licytowali Państwo w pierwszej w naszym mieście zbiórce on-line, że myśleliśmy tuż przed końcem aukcji, że serwery tego nie wytrzymają. Udało się zebrać podczas tej licytacji  7 535 zł. To wielki sukces. Jesteśmy przekonani, że za rok będzie dwa razy tyle.


W niedzielę 10 stycznia na finał 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotowaliśmy w Hufcu ZHP, gdzie mieści się główny sztab,  trzygodzinne STUDIO LIVE. Gościliśmy w nim wiele wspaniałych osób: dyrygentów sochaczewskiej orkiestry Krzysztofa Wasilewskiego, Juliana Tasieckiego, Adama Klocha, lokalne zespoły Dell Arte, aCTAGGA, Tajm, Infected Dreams, które dzień wcześniej dały znakomity koncert poświęcony WOŚP (podczas licytacji na tym koncercie zebrano ponad 9 tysięcy złotych), harcerzy, wolontariuszy, Tomasza Sołdaczuka, który od lat aktywnie działa na rzecz WOŚP, ofiarodawców pięknych gadżetów na licytacje Arka Stępnia i Zbigniewa Gerasika z żoną. Serdecznie dziękujemy za wszystkie szczere, pozytywne i bardzo orkiestrowe rozmowy. I wszystkich zachęcamy do oglądania tej transmisji TV na e-Sochaczew.pl.

Możecie też na naszym portalu zobaczyć, jak przebiegała licytacja on line. Tuż przed 22.00, gdy miała się zakończyć, było naprawdę gorąco. To dowód, że taka forma zbiórki dla Wielkiej Orkiestry  Świątecznej Pomocy jest pożądana. W tym roku dzięki wszystkim licytującym zebraliśmy 7 535 złotych i śmiało możemy spodziewać się podwojenia tej kwoty podczas kolejnego finału. Gratulujemy zwycięzcom licytacji i dziękujemy każdej osobie, która brała w niej udział, a wszystkim, którzy podarowali przedmioty na tę licytację.

 4
Oceń
(4 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (7)

wbienkowbienko
0
Wszystkim organizującym, zbierającym i dającym - DZIĘKI !!! Sochaczew jest z Was dumny.
Jak zwykle stanęli, na wysokości zadania - gratulacje!!!

A co druh Julian na pierwszym zdjęciu jakiś taki niewyraźny? : ) (2016-01-12 16:26)
MitutoyoMitutoyo
0
Ile mogłoby być tych pieniędzy jakby nie wyciągali z puszek? :) (2016-01-12 20:07)
kacperskyykacperskyy
0
ale ty jestes głupi a ile moglo by byc pieniedzy w panstwowej kasie jakbys nie bral pod stołem od swojego szefa tylko uczciwie podatki placil? (2016-01-13 08:08)
Reage77Reage77
0
Polacy to wspaniały naród. Zawsze dzielimy się tym co mamy, a mamy naprawdę wielkie serca i tylko szkoda, że ci co wcinają ośmiorniczki i decydują również o służbie zdrowia łupią nas tak bezlitośnie.
(2016-01-13 08:39)
MitutoyoMitutoyo
0
kacperskyy
Głupi to Cię robił i w okrężnice pakuje. Zachowuj się chamie. Byle jak, ale się zachowuj :)
Płacę uczciwie podatki i nie biorę pieniędzy od szefa pod stołem.
A nikt mi nie powie, że nie wyciągali z puszek.
Ja nie mam do nikogo o nic pretensji.
Cieszę się... że nie wyciągnęli wszystkiego :) (2016-01-13 16:25)
kacperskyykacperskyy
0
sprawdza cie predzej czy pozniej, spokojnie.. (2016-01-14 08:09)
KAMIL84KAMIL84
0
BRAWO !!!!!!!!!!!!! (2016-01-14 20:28)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy