Zaloguj się do konta

Zajęcia taneczne dla par

Uczniowski Klub Tańca Sportowego Pasjonat
2012-09-13
Sztuki sceniczne
Taniec jednoczy, pozwala zapomnieć o wszelkich troskach, zbliża ludzi do siebie. Jest wspaniałym wyborem dla wszystkich, którzy potrzebują odmiany w swoim życiu. W ostatnich czasach taniec jest najchętniej wybieranym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Dołączcie więc do „tańcoholików”. ;)

W Szkole Tańca "Pasjonat" ruszyły nabory na nowe kursy. Proponujemy Wam profesjonalną naukę tańca w serdecznej i ciepłej atmosferze. Poznacie podstawowe kroki i figury, które wykorzystacie na różnorodnych zabawach tanecznych. Gwarantujemy, że każde spotkanie z nami przyniesie Wam mnóstwo satysfakcji i w przyszłości stanie się miłym wspomnieniem.

Oto nasza oferta:

- kurs tańca towarzyskiego I stopnia: nauka tańców standardowych i latynoamerykańskich. Poznacie podstawowe kroki i figury. Nabierzecie większej pewności siebie, poczujecie się swobodnie i dużo bardziej atrakcyjnie.

- salsa w parach, bardzo modny taniec. Panowie będą już wiedzieć jak prowadzić swoją partnerkę a Panie nauczą się jak podążać za partnerem nie tracąc nic ze swojej kobiecości. Nauka połączona ze świetną zabawą pozwoli oderwać się od codzienności.

Kursy obejmują 8 spotkań. Każde spotkanie trwa 90 minut. Po ukończeniu kursu pierwszego stopnia istnieje możliwość kontynuacji nauki na wyższych poziomach.

Gorąco zachęcamy do zapisywania się! Nabory już ruszyły!

Tel.: 508 58 46 46.

Mail: recepcja@pasjonat-sochaczew.pl

www.pasjonat-sochaczew.pl


Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc