Zakaz zbliżania się nie zrobił na nim wrażenia, teraz trafił do aresztu

Zdjęcia i foto: Zakaz zbliżania się nie zrobił na nim wrażenia, teraz trafił do aresztu  Rozboje, napady, przemoc sochaczew

Jakiś czas temu pisaliśmy o mężczyźnie, który otrzymał zakaz zbliżania się do obywatelki Ukrainy i jej małoletnich dzieci TUTAJ. Niestety prześladowca nie zrezygnował z dręczenia rodziny za co teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Kilka miesięcy temu zrozpaczona kobieta zgłosiła policji uporczywe nękanie jej i jej małoletnich dzieci przez 39-letniego mieszkańca gminy Nowa Sucha. Mężczyzna nie dawał kobiecie spokoju o każdej porze dnia i nocy, wydzwaniając, śledząc, dzwoniąc domofonem. Stalker dopuścił się nawet gróźb karalnych w stronę córki pokrzywdzonej oraz był podejrzany o porysowanie karoserii samochodu należącego do obywatelki Ukrainy.

39- letni mężczyzna został sprawnie zatrzymany i przedstawiono mu zarzuty dotyczące uporczywego nękania, kierowania gróźb karalnych i uszkodzenia mienia. Wobec 39-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, a także zakazu zbliżania się do kobiety i jej dzieci na odległość mniejszą niż 100 metrów.


Mieszkaniec gminy Nowa Sucha niestety nie zraził się tym faktem i postanowił nadal dręczyć kobietę i jej dzieci. Ubliżał im, śledził, a także groził kobiecie pozbawieniem życia. Aby zapewnić im bezpieczeństwo, kilka dni temu policjanci zatrzymali 39-latka i doprowadzili do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie. Po zapoznaniu się z materiałami sprawy, sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


(źródło KPP Sochaczew)


M.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy