Zaloguj się do konta

Zakłady bukmacherskie online

Redakcja
2020-03-18
Inne sporty

Polacy coraz chętniej korzystają z zakładów bukmacherskich. Lubimy się zakładać i czuć dreszczyk emocji oczekując na wyniki gry. Dlatego zakłady bukmacherskie cieszą się coraz większą popularnością. Historia pokazuje, że rywalizacja zapisana jest w naszych genach. Wiedzą o tym właściciele zakładów, którzy proponują swoim klientom nowe gry i promocje. 


1. Zakłady bukmacherskie - krótka historia

2. Zakłady bukmacherskie online - jak działają? 


Zakłady bukmacherskie - krótka historia


Obstawianie rezultatów zawodów sportowych nie jest wymysłem XX wieku. Już starożytni Grecy chętnie typowali zwycięzców igrzysk olimpijskich, walk gladiatorów czy wyścigów rydwanów. Przez setki lat nie było żadnego skodyfikowanego prawa dotyczącego prowadzenia tak zwanych zakładów bukmacherskich. Pierwsze organizacje tego typu powstały dopiero w XIX wieku. Pierwsze oficjalne przyjęcie zakładów miało miejsce w 1888 roku w Wielkiej Brytanii. Wtedy nie było jeszcze bukmacherów, dlatego zajmowali się tym dziennikarze sportowi. Powoli ogłoszenia dotyczące możliwości obstawiania zwycięzców pojawiały się w gazetach. Pierwszy zakład bukmacherski został założony w Londynie w 1922 roku. Od tamtej pory coraz więcej osób decydowało się na udział w grach.


Zakłady bukmacherskie online - jak działają?


Rozwój zakładów nastąpił wraz z rozpowszechnieniem się internetu. Globalna sieć pozwala na przyjmowanie zakładów drogą elektroniczną. Zakłady bukmacherskie online sprawiły, że coraz więcej osób chce obstawiać zwycięzców nie tylko w piłce nożnej, ale również w innych dyscyplinach sportowych. Obecnie popularne staje się fame mma 6 (na przykład walka Marta Linkiewicz vs Kamila Smogulecka). Jak wziąć udział w grze? Wystarczy wejść na stronę internetową zakładu i zarejestrować się. Zanim zdecydujemy się na konkretną firmę bukmacherską, warto sprawdzić jej legalność. Według polskiego prawa każdy legalnie działający zakład bukmacherski musi posiadać specjalną licencję Ministerstwa Finansów.


Po założeniu konta na portalu należy złożyć depozyt. Większość zakładów proponuje klientom różne formy płatności. Kolejny krok to wybór zakładu. Aby wziąć udział w grze, trzeba wybrać dyscyplinę sportową, dodać zakłady do kuponu, postawić stawkę i zatwierdzić zakład. Wszystkie postawione zakłady można sprawdzić w zakładkach Moje zakłady. Dzięki temu mamy stałą kontrolę nad pieniędzmi. Osoby, które decydują się na pierwszą w swoim życiu grę, mogą liczyć na bonusy. Wszystkie informacje zawarte są na stronach internetowych zakładów.  

 

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc