Zakłócanie ciszy nocnej, narkotyki i kradziony telefon

Policjanci z sochaczewskiej patrolówki udali się na interwencję na ul. Trojanowską w Sochaczewie. Powodem wezwania policjantów było zakłócanie ciszy nocnej. Na miejscu policjanci zastali 4 mężczyzn z siedmioma torebkami z marihuaną i telefon pochodzący z kradzieży.
O północy (31.07) dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie, że nieznani mężczyźni zakłócają ciszę nocną. Policjanci natychmiast udali się na ulicę Trojanowską. Na miejscu patrolowali teren, gdy zauważyli w jednym z pojazdów czterech mężczyzn, którzy nerwowo chowali coś pod siedzenie.
Legitymowani mężczyźni są znani policjantom z tutejszej komendy, dlatego zdecydowali się na kontrolę osobistą. W wyniku podjętych czynności ujawniono 7 torebek z marihuaną i telefon komórkowy, który pochodził z kradzieży.
W związku z tym zatrzymano dwóch mężczyzn: Emila S. mieszkańca gminy Sochaczew oraz Adama M. z Sochaczewa. Mężczyznom przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających. Obydwaj przyznali się do zarzucanego czynu. Adamowi M. postawiono także zarzut paserstwa.
Teraz mężczyźni odpowiedzą za swe zachowanie przed sądem.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy