Zakończenie roku szkolnego w Iwaszkiewiczu

/ 17 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zakończenie roku szkolnego w Iwaszkiewiczu Edukacja sochaczew
+12

              22 czerwca  uczniowie oraz nauczyciele Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie  uroczyście pożegnali rok szkolny 2017/2018. Był to czas pracowity, pełen sukcesów. Pani Dyrektor Hanna Bonecka  przypomniała, że Technikum  w Iwaszkiewiczu  zajęło znakomite 21. miejsce na Mazowszu i tym samym otrzymało tytuł „Srebrnej Szkoły 2018” w rankingu najlepszych szkół w Polsce. Pani Dyrektor dziękowała za kolejny  dobry rok współdziałania   partnerom szkoły  - 3. Warszawskiej Brygadzie Rakietowej Obrony Powietrznej,  Komedzie  Powiatowej Policji, Komendzie Powiatowej Państwowej Straży  Pożarnej.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego była też okazją do wręczenia nagród uczniom mogącym się pochwalić najwyższymi wynikami w nauce. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele liceum ogólnokształcącego, technikum i zasadniczej szkoły zawodowej. Uczniowie z najwyższymi średnimi otrzymali też nagrody ufundowane przez Starostę Sochaczewskiego.

W tym dniu świadectwa ukończenia szkoły wręczono absolwentom ostatniej klasy  Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół  im. Jarosława Iwaszkiewicza kształcącej w zawodzie kucharz i sprzedawca. Pani Dyrektor życzyła im sukcesów w dalszym życiu zawodowym i osobistym.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 za nami i można zapomnieć na długie tygodnie o podręcznikach i zeszytach. Wakacje przydadzą się nam wszystkim. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym. Miłego i bezpiecznego wypoczynku.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Zespół Szkół im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy