Zakończenie roku szkolnego w Iwaszkiewiczu

/ 12 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zakończenie roku szkolnego w Iwaszkiewiczu  Edukacja sochaczew
+7

     Z udziałem przedstawicieli instytucji współpracujących ze szkołą, uczniowie oraz nauczyciele Zespołu Szkół im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sochaczewie uroczyście pożegnali rok szkolny 2018/2019. 

Podsumowując miniony czas Pani Dyrektor Hanna Bonecka przypomniała, że Technikum w Iwaszkiewiczu zajęło znakomite 12. miejsce na Mazowszu i tym samym otrzymało tytuł „Złotej Szkoły 2019” w rankingu najlepszych szkół w Polsce. Pani Dyrektor dziękowała także za kolejny dobry rok współdziałania partnerom szkoły - 3. Warszawskiej Brygadzie Rakietowej Obrony Powietrznej, Komendzie Powiatowej Policji, Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej. Pani Dyrektor podziękowała za pracę w mijającym roku całej społeczności szkolnej. Nie obyło się bez nagród i wyróżnień . Najlepsi uczniowie  oraz uczniowie  którzy szczególnie angażowali się w życie szkoły otrzymali nagrody książkowe. 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 za nami i można zapomnieć na długie tygodnie o podręcznikach i zeszytach. Wakacje przydadzą się nam wszystkim. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Zespół Szkół im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy