Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

/ 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 Edukacja sochaczew
+2

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

W piątek 26 czerwca 2020r. w Szkole Podstawowej im. gen. bryg. Franciszka Włada w Kamionie odbyło się nietypowe zakończenie roku szkolnego 2019/2020.

Po tygodniach spędzonych w domach i kształceniu na odległość uczniowie wrócili do szkoły, aby odebrać szkolne świadectwa, dyplomy i nagrody.

 Wszystko odbywało się z zachowaniem środków bezpieczeństwa z uwagi na trwający wciąż stan epidemii.

 W imieniu Wójta Gminy Młodzieszyn Moniki Pietrzyk, dyrektor szkoły Marzena Cichy wręczyła uczniom klas IV-VIII stypendia za najwyższą średnią w nauce i sukcesy w sporcie oraz nagrodę dla Sary i Bartłomieja Ślusarczyk za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie fotograficznym.

Dyrektor Szkoły jako reprezentant całej społeczności szkolnej oraz uczniowie klasy siódmej pożegnali Ósmoklasistów dziękując im za wspólnie spędzone lata i życząc im spełnienia marzeń oraz wszelkiej pomyślności w dalszej edukacji.

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, absolwentka Daria Szulc podziękowała wszystkim za współpracę, a koleżankom i kolegom życzyła wielu sukcesów w przyszłym roku szkolnym.

Wszystkim życzymy ciekawych przygód w czasie wakacji. Mamy nadzieję, że od września spotkamy się podczas tradycyjnej nauki w szkole.


 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy