Zaległe zwycięstwo

Zdjęcia i foto: Zaległe zwycięstwo Piłka nożna sochaczew

Meczem z Fortami Piątnica futbolistki Mariusza Zaborowskiego zakończyły rundę jesienną II Ligi Mazowieckiej. Nasze piłkarki nożne spotkanie wygrały i nie była to żadna niespodzianka.

Gospodynie już w drugiej minucie przeprowadziły bardzo ładną akcję. Kozłowska wycofała piłkę na szesnasty metr. Tam była Rozparzyńska, która strzałem w krótki róg pokonała bramkarkę przyjezdnych. Przez następne minuty gra się toczyła pod dyktando teresinianek jednak wynik nie uległ zmianie.

Na początku drugiej połowy na boisko weszła „młoda krew” - Nowakowska. Zawodniczka szybko odpłaciła trenerowi za zmianę i po dwóch minutach gry strzeliła gola dla KS Teresin. Wyniki na 3:0 podniosła Szewczyk i jak się okazało był on ostateczny.

Po meczu trener drużyny Mariusz Zaborowski powiedział: Zwycięstwo na pewno mnie cieszy. Pozostaje jednak pewien niedosyt. Powinniśmy wygrać znacznie wyżej. Głównym mankamentem drużyny, którą prowadzę jest słaba skuteczność.

KS Teresin – Forty Piątnica 3:0 (1:0)

gole: Rozparzyńska, Nowakowska, Szewczyk

skład: Felczak – Dąbrowska, Żak, Banaszek, Szewczyk, Pamięta(46' Janiszek), Rozparzyńska,Trojanowska, Janas, Rojek (50' Nowakowska), Kozłowska